Kaaf Demiryolu Araçları A. Ş.

Kaaf Demiryolu Araçları A. Ş. İş İlanları

Kaaf Demiryolu Araçları A. Ş. İş Başvurusu

Kaaf Demiryolu Araçları A. Ş.

KAAF, demiryolu taşıtları için alt sistemler ve bakım makineleri geliştirmekte ve üretmektedir. Tamamen demiryolu araçları sektöründe uzmanlaşmıştır. Kurulduğu günden bu yana Ar-Ge çalışmaları sayesinde katma değeri yüksek birçok ürün geliştirmiş ve geliştirdiği tüm ürünleri ticarileştirmiştir. KAAF'ta yapılan her çalışma bir sonraki çalışma için basamak görevi görmekte, sürekli iyileşme ve gelişmeye olanak sağlamaktadır. KAAF, ticarileşen ve katma değeri yüksek ürünleri ile ekonomik ve teknolojik gelişimini sürdürmektedir. KAAF, demiryolu aracı tasarımı, üretimi ve bakımı konusunda uzun yıllar deneyim kazanmış uzman çalışanları ile sektöründe küresel öncü ve oyun kurucu bir marka olmayı hedeflemektedir.

Kaaf Demiryolu Araçları A. Ş. İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Kaaf Demiryolu Araçları A. Ş. firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Raylı Sistemler ve Demiryolu %36.4
Havacılık %18.2
Otomotiv %18.2
Üretim %18.2
Mali Müşavirlik / Muhasebe %9.1

Kaaf Demiryolu Araçları A. Ş. İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, Kaaf Demiryolu Araçları A. Ş. firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Üretim %28.6
Arge %14.3
CNC %14.3
Elektrik / Elektronik %14.3
Muhasebe %14.3
Diğer %14.3

Kaaf Demiryolu Araçları A. Ş. İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Kaaf Demiryolu Araçları A. Ş. firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Üretim Mühendisi %20
Üretim Planlama Elemanı %20
Makine Mühendisi %10
Muhasebe Elemanı %10
Mali Müşavir %10
Diğer %30

Kaaf Demiryolu Araçları A. Ş. İçin Şehir Dağılımı

Kaaf Demiryolu Araçları A. Ş. firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
Kayseri %100

Kaaf Demiryolu Araçları A. Ş. iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Kaaf Demiryolu Araçları A. Ş." İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur