Kameks Eksantrik Milleri

Otomotiv İstanbul Avrupa kameks.net
Hakkında

Kameks Eksantrik Milleri

KAMEKS, 1994 yılında eksantrik mili üretimi amacıyla İstanbul’da kurulmuştur. Kuruluşundan günümüze kadar sürekli yeni yatırımlarla büyüyen ve gelişen firmamızda, içten yanmalı taşıt motorları için eksantrik mili üretilmektedir.
Konum olarak önemli ticari merkezlere yakın olan firmamız yurtiçi ve yurtdışında bir çok önemli kuruluşa eksantrik mili tedarik etmektedir. Kaliteli ürün ve uygun fiyat politikasıyla müşterilerine hizmet veren KAMEKS, yeni yatırımlarıyla üretimini artırmakta ve gelişen üretim teknolojilerini yakından izlemektedir.
ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi’ne sahip firmamız bünyesinde 2012 yılı itibariyle 26 taşıt markasının 190 farklı motoru için eksantrik mili üretilmekte olup, müşteri talepleri doğrultusunda yeni ürünler geliştirmeye devam edilmektedir.

Kameks Eksantrik Milleri iş ilanları sayfası ile, aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilirsiniz. İş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Eleman mı Arıyorsunuz?

250 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12
appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?