facebook

Kameks Eksantrik Milleri

Otomotiv İstanbul Avrupa kameks.net

Hakkında

Kameks Eksantrik Milleri

KAMEKS, 1994 yılında eksantrik mili üretimi amacıyla İstanbul’da kurulmuştur. Kuruluşundan günümüze kadar sürekli yeni yatırımlarla büyüyen ve gelişen firmamızda, içten yanmalı taşıt motorları için eksantrik mili üretilmektedir. Konum olarak önemli ticari merkezlere yakın olan firmamız yurtiçi ve yurtdışında bir çok önemli kuruluşa eksantrik mili tedarik etmektedir. Kaliteli ürün ve uygun fiyat politikasıyla müşterilerine hizmet veren KAMEKS, yeni yatırımlarıyla üretimini artırmakta ve gelişen üretim teknolojilerini yakından izlemektedir. ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi’ne sahip firmamız bünyesinde 2022 yılı itibariyle 32 taşıt markasının 300 farklı motoru için eksantrik mili üretilmekte olup, müşteri talepleri doğrultusunda yeni ürünler geliştirmeye devam edilmektedir.

Kameks Eksantrik Milleri iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Kameks Eksantrik Milleri" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?