Kameks Eksantrik Milleri

Kameks Eksantrik Milleri İş Başvurusu

Kameks Eksantrik Milleri

KAMEKS, 1994 yılında eksantrik mili üretimi amacıyla İstanbul’da kurulmuştur. Kuruluşundan günümüze kadar sürekli yeni yatırımlarla büyüyen ve gelişen firmamızda, içten yanmalı taşıt motorları için eksantrik mili üretilmektedir. Konum olarak önemli ticari merkezlere yakın olan firmamız yurtiçi ve yurtdışında bir çok önemli kuruluşa eksantrik mili tedarik etmektedir. Kaliteli ürün ve uygun fiyat politikasıyla müşterilerine hizmet veren KAMEKS, yeni yatırımlarıyla üretimini artırmakta ve gelişen üretim teknolojilerini yakından izlemektedir. ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi’ne sahip firmamız bünyesinde 2022 yılı itibariyle 32 taşıt markasının 300 farklı motoru için eksantrik mili üretilmekte olup, müşteri talepleri doğrultusunda yeni ürünler geliştirmeye devam edilmektedir.

Kameks Eksantrik Milleri İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Kameks Eksantrik Milleri firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Otomotiv %100

Kameks Eksantrik Milleri İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, Kameks Eksantrik Milleri firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Otomotiv %50
Depo %25
Metal %25

Kameks Eksantrik Milleri İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Kameks Eksantrik Milleri firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Operatör %25
Cnc Operatörü %25
Paketleme Elemanı %25
Üretim Elemanı %25

Kameks Eksantrik Milleri İçin Şehir Dağılımı

Kameks Eksantrik Milleri firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
İstanbul Avrupa %100

Kameks Eksantrik Milleri iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Kameks Eksantrik Milleri" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur