Kattenbeck Facility Services

Temizlik İstanbul Avrupa kattenbeck.com.tr

Kattenbeck Facility Services İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Hakkında

Kattenbeck Facility Services

1962 yılında Almanya da kurulan Kattenbeck A.Ş ülkemiz de Temizlik Sekröründeki faaliyetlerine 1992 yılında başlamıştır. Sektöre 90 li yıllarda birçok yenilik katan Kattenbeck bugün İstanbul Atatürk Havalimanı temizlik hizmetinde 25.senedir tek firma olmasının gururu ile ve tecrübesiyle Havalimanlarında, Üniversitelerde AVM lerde ve bir çok Holding binalarında; profosyonel ekibi ile hergün müşteri memnuniyetini daha üst seviyeye çıkarmak için çalışmaktadır. Kurumsal firmaların temizlik maliyetlerini düşüren ancak verilen hizmet standartlarını yükselten çözümlerle çalışmayı prensip edinmiştir.

Kattenbeck was established in Germany in 1962 and then Kattenbeck has started service in Turkey in 1992.
Kattenbeck has added many innovations in the cleaning sector in 90 years.
Today, Kattenbeck is proud to be the only service provider company in Istanbul Atatürk Airport cleaning and is the only company in 25th years with the pride and experience in Airports, Universities, Shopping Centers and many holding buildings; with its professional team, the company works hard to bring customer satisfaction to a higher level. The principle is to work with solutions that reduce the cleaning costs of corporate firms but raise the standard of service provided.

Kattenbeck Facility Services iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Kattenbeck Facility Services" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?