facebook

Kaya Hukuk Bürosu

Hukuk İstanbul Anadolu kayahukuk.com.tr

Kaya Hukuk Bürosu İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

İş İlanları

Firmanın aktif iş ilanı yok.

Hakkında

Kaya Hukuk Bürosu

KAYA Hukuk Bürosu, Av. Özgür KAYA tarafından 2004 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Merkez ofisi İstanbul’da bulunan KAYA Hukuk Bürosu, İzmir ve Dubai’de bulunan ofisleri ile müvekkillerine Türkiye ve Ortadoğu genelinde tekelden üst düzey kalitede hizmet vermektedir. KAYA Hukuk Bürosu, Özel Hukukun tüm branşlarında ve idare hukuku alanında ihtisaslaşmış 70 kişi üzerinde Avukat ekibi, Danışmanları, yardımcı Hukuk elemanları ve 50 kişinin üzerinde saha telif hakları denetim ve lisanslama ekibi ile her bir müvekkilini tek müvekkiliymiş gibi ele alarak uzun vadeli hukuki bir güvence sunmaktadır. KAYA Hukuk Bürosu müvekkillerine Türkçe, İngilizce ve Arapça dillerinde hizmet verebilmektedir. KAYA Hukuk Bürosu’nun yerli müvekkil portföyünü %92’sini ISO 500 , %7’sini ISO İkinci 500 ve %1’lik kısmını da sosyal sorumluluk projesi olarak, kamu yararına çalışan sivil toplum örgütleri oluşturmaktadır. KAYA Hukuk Bürosu yurtdışı müvekkilleri ağırlıklı olarak Ortadoğulu şirket ve ailelerdir. Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Kuveyt, Bahreyn, Umman, Katar, Lübnan’ın en önde gelen şirket ve ailelerini temsil eden KAYA Hukuk Bürosu Birleşik Amerika ve AB ülkelerinden müvekkillere sahiptir. KAYA Hukuk Bürosu Birleşik Arap Emirlikleri/Dubai Devleti’nin yaklaşık değeri100 Milyar dolar olan Dubai South Projesi’nin dünyada resmi temsilcisidir. Ayrıca Ortadoğu’nun en büyük fonlarından Emirates Investment, Suadi Investment ve Dubai Investment Agency’nin Türkiye fonlarını yönetmektedir. KAYA Hukuk Bürosu’nun Birleşik Arap Emirlikleri’nde ki resmi ortağı Dubai Kraliyet Ailesi mensubu Sheikh Suhail Bin Khalifa Bin Saeed Al Maktoum’dur. KAYA, Ortadoğu’dan Türkiye’ye 1,6 Milyar dolar üzerinde doğrudan yatırım getirmiştir. Bu doğrudan yatırımın %95 oranı gayrimenkul sektörüne %5 kısmı ise şirket yatırımları olarak gerçekleşmiştir. Ayrıca KAYA, Türk şirketlerin Ortadoğu pazarında iş fırsatlarıyla buluşmasını sağlamaktadır. Ayrıca bu kapsamda tam kapsamlı hukuki ve finansal danışmanlıkta sunmaktadır. KAYA Türk Şirketlerine bugüne kadar Ortadoğu’da 3 Milyar USD üzerinde iş fırsatı yaratmıştır.

Kaya Hukuk Bürosu iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Kaya Hukuk Bürosu" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?