KFC İş İlanları

KFC İş Başvurusu

KFC

Faaliyetlerini “dünyayı besleyen lider şirket” vizyonu ışığında yürüten ve 135 ülkede, 44.000’e yakın restoranla dünyanın en büyük restoran zincirlerinden ve Yum! Brands markalarından biri olan KFC’nin merkezi ABD’de, Kentucky eyaletinin Louisville kentinde bulunmaktadır. Hikayesi 75 yıl önce Albay Harland Sanders’ın 11 baharatlı gizli tarifi geliştirmesiyle başlayan KFC, bugün hala aynı tarif ve pişirme yöntemiyle hazırlanan benzersiz tavuklarını dünyanın 125 ülkesinde 21 binden fazla noktada, 1.5 milyondan fazla çalışanı aracılığıyla tavuk severlerle buluşturuyor. Dünyanın en büyük tavuk restoran zinciri olan KFC’nin parmak ısırtan lezzetleri her gün 2 milyondan fazla kişi tarafından tercih ediliyor. KFC’yi klasik bir hızlı yemek zincirinden ayıran en önemli özelliği, ürünlerin KFC mutfağında usta şefler tarafından günlük olarak taze ve titiz bir süreçle hazırlanmasıdır. Lezzetli tavukların 11 baharatlı gizli tarif ile buluşması tavuk severlerin KFC’ye olan düşkünlüğünü arttırır. KFC, 1989 yılında Türkiye’de ilk restoranını İstanbul Galleria AVM’de açtı. Bugün Tükiye’de 28 ilde, 2600’den fazla çalışanıyla 135’ten fazla restoranda hizmet veren KFC, Türk halkını parmak ısırtan lezzetlerle buluşturuyor ve her geçen gün büyümeye devam ediyor.

KFC İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, KFC firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Hızlı Tüketim Malları %58.3
Restorancılık %38.9
Gıda %2.8

KFC İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, KFC firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Restoran %97.2
Yiyecek / İçecek %2.8

KFC İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, KFC firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Eleman %44.4
Ekip Üyesi %30.6
Müdür Yardımcısı %19.4
Mağaza Müdürü %5.6

KFC İçin Şehir Dağılımı

KFC firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
İstanbul Avrupa %22.2
İzmir %16.7
İstanbul Anadolu %11.1
Ankara %8.3
Antalya %5.6
Diğer %36.1

KFC iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Kfc" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur