facebook

Kopsan Plastik

Ambalaj ve Kağıt İstanbul Anadolu kopsan.com.tr

Kopsan Plastik İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Hakkında

Kopsan Plastik

1998 yıllında İstanbul-Sultanbeyli de üretime başladık. Aylık 40 ton olan üretimimiz yeni yerimizde son teknoloji ve yüksek montanlı kapasiteye sahip yeni makinalarımızla aylık 400 ton kapasiteye ulaşmıştır.

Firmamız tüm ambalaj çeşitlerini tüm aşamalarını titizlikle işler. Tasarım ve grafik ile başlayan çalışmalar ENTEGRASYON içinde üretilir.Yıllardır verdiği ambalaj üretim tecrübesiyle tüm sektörlere hitap eden ve ambalaj çeşitleriyle yenilikçi üretimimizde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Ambalaj üretimimiz: Baskılı ( 6 renk) baskısız market(atlet) poşet,takviyeli el geçme mağaza poşetleri kulplu (yumşak saplı) mağaza poşetleri, her türlügıda ambalajı, hışır poşet ve F2 poşet.

Önce hizmet sloganıyla sektörde hizmet veren firmamız küreselleşen dünyada kalitenin önemini benimseyerek kendi sektöründe önemli bir foksiyon üstlenmiştir. KOP-SAN Plastik İmalat Pazarlama San.Tic.Şti. yapmış olduğu yeni yatırımlarıyla hem müşteriye verdiği önemi göstermiş hem de sektörün adının kalite öncülüğünde ülke tanıtımında önemli bir yer üstlenmiştir. Ambalaj bir ürünün yaşam başlangıcıdır.Kalite,hizmet ve gününde teslim ilkelerinden yola çıkan firmamız kendi sektöründe tercih edilen bir firma haline gelmiştir.

Kopsan Plastik iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Kopsan Plastik" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?