facebook

Kümsan Vinç Sistemleri A.Ş.

Makine Kocaeli

Kümsan Vinç Sistemleri A.Ş. İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

İş İlanları

Hakkında

Kümsan Vinç Sistemleri A.Ş.

KM Kümsan Vinç Sistemleri San. ve Tic. A.Ş. Kaldırma ve taşıma sistemleri konusunda kalitesinden ödün vermeden 1973 yılından bu yana müşterilerine en kaliteli hizmeti, en ekonomik fiyatlarla Vermeyi hedefleyen KM Kümsan Vinç Sistemleri San. Ve Tic. A.Ş. Kocaeli Dilovasında 30.000 m2 lik alanda çalışmalarına devam etmektedir. 2006 yılında başladığı kurumsal yapılanma projesi kapsamında kaldırma ve taşıma makineleri sektöründe hizmet veren iki firmasını (KM Kümsan Vinç Sistemleri ve Çelikbilek Kaldırma ve Taşıma Sistemleri, Servis ve Montaj Hizmetleri, Özel İmalat Kaldırma ve Taşıma Ataçmanları) Çelikbilek Grup çatısı altında toplamıştır.
Kaldırma ve taşıma ekipmanları, vinç sistemleri ve aksesuarları ürün gruplarında, satış, pazarlama, dağıtım, satış sonrası hizmetler, saha montaj ve periyodik bakım hizmetleri alanlarında hizmet vermektedir.
KM Kümsan Vinç Sistemleri San. ve Tic. A.Ş, Türkiye Elektrikli Vinç Üreticileri Derneği (TEVİD) kurucu üyesidir.
Geçmişten bugüne kadar çizgi ve kalitesinden ödün vermeden ilerleyen KM Kümsan Vinç Sistemleri; ceraskal, halatlı vinç, tek kirişli gezer köprülü (EOT) vinç, çift kirişli gezer köprülü (EOT) vinç, portal vinç, pergel vinç, monoray vinç, tekne taşıma vinci, lastik tekerlekli (RTG) vinç ve özel imalat process vinçler ile çelik konstrüksiyon imalatı konusunda yaptığı çalışmaların yanı sıra bu ürünleri ithalat ve ihracatını da yapmaktadır. Dünya standartlarında üretim yapabilmek için gereken kalite standartları ve üretim sertifikalarına sahip KM Kümsan Vinç Sistemleri, üretiminin büyük bölümünü Portekiz, Malavi, Suudi Arabistan, Kuveyt, Şili, Irak, İran, Pakistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Azerbaycan, Liberya, Türkmenistan, Cezayir gibi dünyanın farklı ülkelerine ihracat yapmaktadır.
Irak, Iran, Suudi Arabistan’ın yanı sıra Azerbaycan, Özbekistan, Kırgızistan ve Kazakistan gibi Türki Cumhuriyetlerde de bölgesel temsilciliklerini açarak satış ve hizmet ağını geliştirme çalışmalarına devam etmektedir.
Sahip olduğumuz kalite belgeleri ve imalat sertifikalarına uygun ürettiğimiz sistemler dünya standartlarındadır. Ayrıca fabrikamızda bulunan özel test istasyonu ile 160 tona kadar kaldırma ünitelerinin testi yapılabilmektedir.

Kümsan Vinç Sistemleri A.Ş. iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Kümsan Vinç Sistemleri A. Ş." İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?