facebook

Mango İş İlanları

Mango İş Başvurusu

Mango

MANGO, kadın ve erkek için giysi ve aksesuar tasarımı, üretimi ve satışı konusunda faaliyet gösteren, uluslararası ölçekte prestije sahip çok uluslu bir firmadır.
Firmanın genel merkezi 150.000 m2’lik bir alana yayılmış olup, İmge ve Tanıtım, Emlak Yönetimi, Genişleme, Üretim ve Dağıtım Kontrolü alanlarıyla birlikte mağazaların tasarımı ile ilgilenen Mimari ve İç Tasarım bölümü ve ayrıca Lojistik, Yönetim ve Bilgi İşlem Sistemleri gibi bölümlerden oluşan kendine has bir yapı içermektedir.

Şu anda MANGO tüm dünya geneline yayılmış 107 ülkede 2415’i aşkın mağazaya sahiptir. Genişlememiz yeni giriş yapılan Gürcistan, Cezayir ve Martinik gibi ülkelerle devam etmektedir. En son açılışı yapılan mağazalarımızTokyo, Beijing, Erlangen veya Verona gibi önemli şehirlerde yer almaktadır.

Mango iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Mango" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur