facebook

Mebosa Makine Kimya

İmalat İstanbul Avrupa mebosa.com

İş İlanları

Firmanın aktif iş ilanı yok.

Hakkında

Mebosa Makine Kimya

2004 yılında metal işleme sektöründe faaliyete başlayan MEBOSA, imalat sanayinde MEBOSA markalı ürünler ve CNC lazer kesimden endüstriyel boyanmış nihai ürüne varan hizmetler sunmaktadır. CNC lazer kesim, CNC büküm, pres, gaz altı ve argon kaynak, elektrostatik toz boyama ve yaş boyama, mekanik montaj, kalite kontrol ve raporlama faaliyetlerini ISO 9001 ve EN 3834-2 belgeleri kapsamında sürdürmektedir. İmalat sanayinde sektörel ilerlemelerin ışığında, üretim teknolojileri ve insan kıymetlerinde gelişimi benimsemiş bir firma olan MEBOSA sac metal şekillendirme alanında profesyonel çözümler sunmaktadır.

Mebosa Makine Kimya iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Mebosa Makine Kimya" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?