facebook

Mercan Optik İş Başvurusu

Mercan Optik

Mercan Optik Ltd. 1997 yılından beri Türkiye'nin lider optik çerçeve ve güneş gözlüğü üreticisidir. İstanbul'da gelişmiş üretim tesisi ve ISO 9001 kalite yönetim sistemine göre üretim yapmaktadır. 5000 m²'lik bu tesis, tasarım, ürün geliştirme, üretim, pazarlama, lojistik ve dağıtım değer zincirlerini kapsayan bir iş modeliyle bütünleşmiştir. Mercan Optik, sadece yıllardır kimya endüstrisindeki deneyimleriyle dünya çapında tanınan şirketlerden satın aldığı yüksek kaliteli hammaddeleri kullanmaktadır. Tecrübeli, yaratıcı mühendislerimizle, son teknoloji ürünlerimize sahip olmak için kapsamlı bir üretim süreci izlenmektedir. Başarımız, yalnızca sunduğumuz ürünle değil, sunduğumuz hizmetle de doğrudan bağlantılıdır. İsteklere son derece duyarlıyız, ihtiyaçları ve öncelikleri anlamaya çalışıyoruz ve proaktif olarak fikirleri ve haberleri paylaşıyoruz. Distribütörler, piyasada farklı yaş, zevk ve segmentlere hizmet vermek için Benx, Minimix, Benelite, Ondaon, Rococo ve Merlen gibi tescilli markalardan oluşan portföyümüzden memnunlardır. Bugün Ben.x 7 kıtada ve 60'tan fazla ülkede teslim edilmiştir. Değerli distribütörleri ile uluslararası pazarda büyümeye devam etmektedir.

Mercan Optik iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Mercan Optik" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur