facebook

Merida Park Ekipmanları

İmalat Samsun meridapark.com

Merida Park Ekipmanları İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

İş İlanları

Firmanın aktif iş ilanı yok.

Hakkında

Merida Park Ekipmanları

MERİDA, deneyimli ve uzman kadrosu, modern hizmet anlayışı ve vizyonuyla OYUN PARKLARI, PARK EKİPMANLARI ve ŞEHİR MOBİLYALARI konusunda Türkiye’nin en seçkin marka olma yolundadır.
2009 yılında 15 yıllık deneyimiyle, Samsun’da kurulan MERİDA, fonksiyon tasarımları ve üstün kaliteli Park Ekipmanları konusunda vizyonu yüksek, farklı hizmet anlayışıyla sektörde hızla büyümektedir.
Bireysel ve kolektif çalışma alanlarına en yaratıcı ve en yenilikçi çözümleri sunan MERİDA, sahip olduğu global vizyon, girişimci ruh ve dinamizm ile geleceğin Park Ekipmanlarını bugünden tasarlamayı amaçlamaktadır.
MERİDA, dinamik ve genç yapısıyla, doğru stratejiler üretip uygulamadaki kararlığıyla uzun dönemli hedeflerini 10 yıl gibi kısa bir süre içerisinde gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. Bu doğrultuda sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla Türkiye’de ve dünyada tanınan bir marka olmaktır.

Merida Park Ekipmanları iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Merida Park Ekipmanları" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?