Metod Özel Güvenlik Ve Koruma

Metod Özel Güvenlik Ve Koruma İş Başvurusu

Metod Özel Güvenlik Ve Koruma

Metod Güvenlik Hizmetleri; 2013 yılında 5188 sayılı özel güvenlik hizmetlerine dair kanunun yürürlüğe girmesiyle birlikte güvenlik sektörüne girip hızlı bir ilerleme kaydetmiştir. Disiplinli, dürüst, ilkeli, seçkin ve eğitimli personel tercihi ve kaliteli hizmet anlayışı ile sektöründe öncü şirketler arasında bulunmayı hedeflemiş ve bunu sağlayabilmiştir.

Firmamız Kamu kurum ve kuruluşları, her türlü işyeri, konut, tesis, plaza, site, depo, fabrika, hastane, okul, alışveriş merkezleri, tarihi yapılar, ticaret merkezleri,havaalanları, spor tesisleri ve açık alanlarda 24 saat hizmet vermektedir. Sektörle ilgili tüm teknolojik gelişmeleri de yakından takip eden Metod Güvenlik gerekli teknolojik sistemleri hizmetlerinde kullanmaktadır.

2013 yılından bugüne kadar Türkiye’nin dört bir yanında projeler yürütürek, Güvenlik sektöründe know-how değerine sahip bir kurum olarak geleceğe uygun hedefler belirlemekteyiz.

Metod Özel Güvenlik Ve Koruma İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Metod Özel Güvenlik Ve Koruma firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Güvenlik %100

Metod Özel Güvenlik Ve Koruma İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, Metod Özel Güvenlik Ve Koruma firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Güvenlik %100

Metod Özel Güvenlik Ve Koruma İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Metod Özel Güvenlik Ve Koruma firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Güvenlik Görevlisi %80
Günlük Eleman %20

Metod Özel Güvenlik Ve Koruma İçin Şehir Dağılımı

Metod Özel Güvenlik Ve Koruma firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
İstanbul Avrupa %60
İzmir %20
İstanbul Anadolu %20

Metod Özel Güvenlik Ve Koruma iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Metod Özel Güvenlik Ve Koruma" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur