facebook

Metod Özel Güvenlik Ve Koruma

Hakkında

Metod Özel Güvenlik Ve Koruma

Metod Güvenlik Hizmetleri; 2013 yılında 5188 sayılı özel güvenlik hizmetlerine dair kanunun yürürlüğe girmesiyle birlikte güvenlik sektörüne girip hızlı bir ilerleme kaydetmiştir. Disiplinli, dürüst, ilkeli, seçkin ve eğitimli personel tercihi ve kaliteli hizmet anlayışı ile sektöründe öncü şirketler arasında bulunmayı hedeflemiş ve bunu sağlayabilmiştir.

Firmamız Kamu kurum ve kuruluşları, her türlü işyeri, konut, tesis, plaza, site, depo, fabrika, hastane, okul, alışveriş merkezleri, tarihi yapılar, ticaret merkezleri,havaalanları, spor tesisleri ve açık alanlarda 24 saat hizmet vermektedir. Sektörle ilgili tüm teknolojik gelişmeleri de yakından takip eden Metod Güvenlik gerekli teknolojik sistemleri hizmetlerinde kullanmaktadır.

2013 yılından bugüne kadar Türkiye’nin dört bir yanında projeler yürütürek, Güvenlik sektöründe know-how değerine sahip bir kurum olarak geleceğe uygun hedefler belirlemekteyiz.

Metod Özel Güvenlik Ve Koruma iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Metod Özel Güvenlik Ve Koruma" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?