facebook

Müpa Tarım Ve Gıda Sanayi

Müpa Tarım Ve Gıda Sanayi İş Başvurusu

Müpa Tarım Ve Gıda Sanayi

HAKKIMIZDA

Türkiye’nin En Büyük Kültür Mantarı ve Kompost Üreticisi...
MÜPA, 1983 yılından beri, hassas bir üretim gerektiren mantarı, yılda 365 gün süren büyük mücadeleler ile sürekli gelişerek üretmiş, üstün dinamizmi ile bugün Türkiye’nin en büyük kültür mantarı ve kompost üreticisi haline gelmiştir.
MÜPA, Kartepe / Kocaeli’de toplam 120.000 m2 araziye kurulu 20.000 m2’lik kapalı üretim tesislerinde yılda 4.500 ton taze mantar ve 50.000 ton kompost üretim kapasitesine sahiptir.
MÜPA, pazarını ve kapasitesini istikrarlı bir biçimde geliştirirken, ürettiği taze mantarın lezzetini daha fazla yaşatabilmek ve ticari kuruluşların da ihtiyacını karşılayabilmek için konserve ve salamura edilmiş mantar üretimlerini de 2.000 m2’lik konserve tesisinde teknolojik bir biçimde yapmaktadır.

Müpa Tarım Ve Gıda Sanayi iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Müpa Tarım Ve Gıda Sanayi" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur