facebook

Net Ajans

Çağrı Merkezi İstanbul Avrupa

Hakkında

Net Ajans

Firmamız, kuruluş ve kurumlara; internet teknolojisinin yaygın ve gelişmiş altyapısını kullanarak pazarlama, satış ve reklam faaliyetlerine katkı sağlayacak yazılım projeleri geliştirir. Uzun yıllardır Türkiye’de internet sektöründe hizmet sağlayan firmamız Net Ajans, 2005 yılından itibaren kurumsal kimliğine kavuşarak sağladığı kaliteli hizmet ile adından daha da fazla söz ettirmeye başlamıştır. Net Ajans‘da her proje kendine has doğasında incelenir. Plan ve uygulama safhasında son teknolojinin tüm gereksinimlerini kullanır. Proje bitimi safhasında ise herhangi bir sorun teşkil etmeden kullanıcının kolaylıkla hareket etmesini sağlayan siteler geliştirilmiş olunur. Çözümlerimiz arasında E-Ticaret, Entegrasyon yazılımları, Web Çözümleri ve Kurumsal Web Sitesi Çözümleri bulunmaktadır. Net Ajans sunduğu avantajları müşterilerine de yansıtarak en etkili, verimli ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

Net Ajans iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Net Ajans" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?