facebook

Nunatak Teknik Tekstil

Dış Ticaret Ankara nunatak.com.tr

Nunatak Teknik Tekstil İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

İş İlanları

Firmanın aktif iş ilanı yok.

Hakkında

Nunatak Teknik Tekstil

Nunatak; doğa yaşamında ihtiyacınız olacak her çeşit ürünü, ömür boyu garanti vererek satan ve öncelikli olarak müşteri memnuniyetini gözeten Cascade Designs'ın 2004 yılından itibaren Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Cascade Designs bünyesinde bulunan MSR, Therm-a-Rest, Platypus, Sealline ve Packtowl gibi birçok markanın yanı sıra Nunatak; Nikwax, Outdoor Research, Marlow, T-Element gibi daha birçok markanın da Türkiye'deki distribütörlüğünü üstlenmiştir.

Misyonumuz; kurulduğumuz günden bu yana doğa sporlarıyla ilgilenen müşterilerimize ürünleri birinci sınıf kalitede sunmak ve yaptığımız her işi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yapmaktır.

Vizyonumuz; doğa sporları alanında müşterilerimizin ihtiyacını karşılayacak daha geniş yelpazede markaları bünyesine katmak ve bu ihtiyaçların daha sağlıklı bir şekilde karşılanması için bazı ürünlerin üretim aşamasına katılmak.

Nunatak Teknik Tekstil iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Nunatak Teknik Tekstil" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?