facebook

ÖZDİLEK HOLDİNG

Mağazacılık / Perakendecilik Bursa ozdilek.com.tr

ÖZDİLEK HOLDİNG İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

İş İlanları

Firmanın aktif iş ilanı yok.

Hakkında

ÖZDİLEK HOLDİNG

1971 yılında kurulan Özdilek; bugün yıllık 10.000 ton havlu üretimi ve günlük 40 ton pamuk ipliği üretimiyle Türkiye ve Avrupan'nın en büyük, dünyanın 6. büyük havlu üreticisidir.
1983 yılında Bursa Alışveriş merkeziyle perakende sektörüne giren Özdilek; bugün Türkiyenin çeşitli illerindeki Alışveriş Merkezleri, Hipermarketler, Departman Mağazaları ve Ev Tekstil Mağazalarıyla hizmet vermektedir.Ayrıca Özdilek, 2003 yılından buyana 5 yıldızlı otelleriylede turizm otelcilik sektöründe faaliyet göstermektedir. Tarım, hayvancılık ve sigortacılık Özdilek'in faaliyet gösterdiği diğer alanlardır.
Özdilek bugün toplam 8500 çalışanı ile Türkiye'nin marka değeri en yüksek ilk 100 firması arasında yer almaktadır.

ÖZDİLEK HOLDİNG iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Özdilek Holding" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?