Özdoku Tekstil İş Başvurusu

Özdoku Tekstil

HAKKIMIZDA

Özdoku Tekstil San. ve Tic. Ltd.Şti.
Özdoku Tekstil Avrupa Moda Trendlerinin nabzını tutan, sektörünün önde gelen dokuma kumaş üreticisidir.

1970 yılında İstanbul'da kurulmuş olan Özdoku Tekstil, o zamandan bu yana sürekli gelişim içinde olup, müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş, ürün ve hizmet kalitesini geliştirecek standartları uygulamak için uygun makine, ekipman ve yenilikçi kadroya sahip olmayı ilke edinmiştir.

İstanbul 'da kurulu 28.000 m2 kapalı alan içerisindeki tesislerimizde satış, pazarlama, üretim faaliyetleri yürütülmektedir.

Mamul kumaş üretiminin % 65 ini ihraç eden Özdoku Tekstil, kalan miktarını da Türkiye'de, Avrupa'ya ihracat yapan konfeksiyon firmalarına vermektedir.

Özdoku Tekstil İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Özdoku Tekstil firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Tekstil %100

Özdoku Tekstil İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, Özdoku Tekstil firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Depo %33.3
Kalite Kontrol / Güvence %33.3
Üretim %33.3

Özdoku Tekstil İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Özdoku Tekstil firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Vasıfsız Eleman %33.3
Sevkiyat Elemanı %33.3
Kalite Kontrol Elemanı %33.3

Özdoku Tekstil İçin Şehir Dağılımı

Özdoku Tekstil firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
İstanbul Avrupa %100

Özdoku Tekstil iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Özdoku Tekstil" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur