facebook

Pak Yıkama Kiralama

Hizmet İstanbul Anadolu pakyikama.com

Pak Yıkama Kiralama İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Hakkında

Pak Yıkama Kiralama

Pak çamaşır, sektördeki 25 yılı aşkın deneyimi ve kurumsal yaklaşımları ile çamaşır yıkama sektöründe liderlik etmekte, sektörün dünya standartlarına ulaşması için önayak olmaktadır.

İlaç fabrikaları ve giderek otellerle başlayan hizmet yelpazesine 2007 yılından bu yana hastane ve sağlık kurumlarını eklemiştir. çamaşır hijyenini sağlamanın sorumluluğunu üzerinde hisseden Pak çamaşır, dünyada kabul görmüş sektörel standart olan RAL-GZ-992, Alman Resmi Sertifikasyon Birliği çamaşır Yönetimi Standardının ülkemizde yerleşmesi ve yaygınlaşmasını sağlamış , bu belgeyi almaya hak kazanan ilk çamaşır yıkama tesisi olmuştur.

Pak Yıkama Kiralama iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Pak Yıkama Kiralama" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?