PİDE BY PİDE İş İlanları

PİDE BY PİDE İş Başvurusu

PİDE BY PİDE

PidebyPide olarak, Türk mutfağının yöresel lezzeti olan pideyi en hızlı ve kolay şekilde herkese, her yerde ulaştırmayı misyon edindik. Amacımız, konuklarımıza sıcak, lezzetli, doyurucu ve uygun fiyatlı pideler sunarak onları enfes bir deneyime götürmek.

Deneyimli ustalarımız tarafından günlük taze hamurdan özenle hazırlanan pide çeşitlerimizi, bol malzeme seçenekleriyle zenginleştirerek, çıtır çıtır ve lezzetine lezzet katarak sunmaktayız. Kalitemizden ödün vermeden çalışmalarımıza devam ederken, Türk mutfağının en sevilen yemeklerinden biri olan pideyi misafirlerimize ulaştırmak için özveriyle çalışıyoruz.

Şu anda Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Erzincan, Erzurum, Elazığ, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kocaeli, Konya, Mersin ve Şanlıurfa gibi birçok ilde 30'un üzerinde şubemizle lezzet yolculuğumuza devam ediyoruz. Hedefimiz, önümüzdeki dönemde Türkiye'nin diğer illerini de kapsayarak hızla büyümek ve lider pide restoran zinciri olmaktır.

PidebyPide olarak, lezzetli pide deneyimini herkesle paylaşmak ve Türk mutfağının eşsiz tadını damağınızda hissettirmek için sabırsızlıkla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

PİDE BY PİDE İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, PİDE BY PİDE firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Restorancılık %100

PİDE BY PİDE İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, PİDE BY PİDE firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Mutfak %56.3
Restoran %43.8

PİDE BY PİDE İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, PİDE BY PİDE firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Kasiyer %37.5
Eleman %31.3
Kalfa %12.5
Ustabaşı %6.3
Aşçı Yardımcısı %6.3
Diğer %6.3

PİDE BY PİDE İçin Şehir Dağılımı

PİDE BY PİDE firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
İzmir %37.5
Kocaeli %25
Aydın %12.5
Konya %12.5
Balıkesir %6.3
Diğer %6.3

PİDE BY PİDE iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Pide By Pide" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur