PROCAT DANIŞMANLIK YAZILIM TELEKOMÜNİKASYON

Çağrı Merkezi İstanbul Anadolu procat.com.tr

PROCAT DANIŞMANLIK YAZILIM TELEKOMÜNİKASYON İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Hakkında

PROCAT DANIŞMANLIK YAZILIM TELEKOMÜNİKASYON

HAKKIMIZDA

Kurulduğu 2004 yılından beri yeni teknolojilere yatırım yaparak çağrı merkezi dünyasında “Güvenilir İş Ortağınız” mottosuyla hızlı bir yükseliş yakalayan PROCAT ailesinde farklı departman kadrolarımızda yetkinliklerinize uygun pozisyonlarda görevlendirilmek isteyen takım arkadaşları arıyoruz.

Sektöründe farklı ve yenilikçi uygulamalar ile hizmetler oluşturma stratejisiyle çalışan PROCAT; konuşma teknolojileri kullanarak, müşteri hizmetlerinde farklı otomasyon ihtiyaçlarına karşılık vermek, maliyet avantajı ve memnun müşteri deneyimi oluşturmak adına 2006 yılında SPEECHOUSE, 2010 yılında ise çağrı merkezlerine proje yatırımlarını gerçekleştirmeden kısa vadeli pilot yapma, sağlıklı ve verimli büyüme, esneklik ve yedeklilik imkanı sağlayan CALL CENTER HOTEL şirketlerini hayata geçirmiştir

PROCAT DANIŞMANLIK YAZILIM TELEKOMÜNİKASYON iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Procat Danışmanlık Yazılım Telekomünikasyon" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?