Quicklyserv Teknoloji

Quicklyserv Teknoloji İş İlanları

Firmanın aktif iş ilanı yok.

Quicklyserv Teknoloji İş Başvurusu

Quicklyserv Teknoloji

Quicklyserv, Bilişim sektöründe deneyimli kadrosu ile, Bilişim Teknolojileri Danışmanlık Hizmetleri, Ağ Altyapı Hizmetleri, Güvenlik Hizmetleri, Sunucu & Veri Depolama Hizmetleri başta olmak üzere Bilişim alanında birçok alan da hizmet veren bir bilişim teknoloji şirketidir. Quicklyserv, Veri Merkezleri için; Network, Güvenlik, Server ve Storage projeleri dahil olmak üzere anahtar teslimi çözümler sunmaktadır. Quicklyserv, müşterilerinin ihtiyaçlarını iyi tespit edip, bu ihtiyaçlara en uygun, en uzun süreli ve en sorunsuz çalışabilecek sistemleri, iş ortağı olduğu dünya markalarının ürünlerini kullanarak genç, dinamik ve eğitimli takım üyeleriyle, profesyonel yaklaşım ve sorumluluk bilinci ile entegre etmektedir. Quicklyserv, geniş network organizasyonunu yönetebilmenin verdiği güçle Türkiye’nin her bölgesinde teknik servis bakım hizmeti sunma kabiliyetine sahiptir.

Quicklyserv Teknoloji iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Quicklyserv Teknoloji" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur