facebook

Sab Otomotiv Yedek Parça Metal Makina

Otomotiv Konya sab.com.tr

Sab Otomotiv Yedek Parça Metal Makina İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

İş İlanları

Firmanın aktif iş ilanı yok.

Hakkında

Sab Otomotiv Yedek Parça Metal Makina

SAB Group faaliyetlerine Hollanda'da 2001 de kurmuş olduğu SAB Trading B.V. ile başlamıştır. SAB Trading B.V. uydu alıcıları, uydu antenleri, montaj malzemeleri ve aksesuarları, lnb ler, koaksiyel kablolar, multi switch, diseqc switch, motor ve uydu sistemleri ile ilgili ürünlerin dünya pazarlarına satış faaliyetlerini yürütmektedir. SAB Group 2004 yılında SAB Elektronik Makina ve Dayanıklı Tüketim Malları San. Tic. A.Ş. unvanı ile Türkiye’de üretim faaliyetlerine başlamış, şirket felsefesi olarak belirlediği yenilikçi yaklaşımıyla yatırımlar yaparak kapasitesini artırmayı hedefleyerek 2008 yılında kendine ait modern fabrikasını kurmuştur. Müşteri isteklerini hızlı ve yüksek kalitede karşılamak için tesis bünyesinde ar-ge, kalıp üretim, tam otomasyona sahip elektro galvaniz ve çinko fosfat kaplamalı elektrostatik toz boya ünitelerine de yer vermiştir. Teknolojisini yenileyen, dış pazarlara erişim olanaklarını ve rekabet gücünü artıran Sab Group, kendi markası veya müşteri taleplerine bağlı esnek uygulamalarıyla Ofset Uydu Antenleri, Uydu Anteni Montaj Malzemeleri ve Uydu Anteni Aksesuarları gibi ana ürün gruplarında üretim yapmaktadır. SAB Group, kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışı sayesinde başta Avrupa pazarı olmak üzere ulusal ve uluslararası pazarlarda geniş kabul görmektedir. Üretiminin %90 dan fazlasını başta Hollanda, Almanya, Belçika, Batı Avrupa olmak üzere Avrupa, Ortadoğu ve Afrika ülkelerine ihraç etmektedir. SAB Group 2012 yılı içerisinde rot başı, rotil, rot kolu, salıncak kolu, çeki kolu, stabilizer kolu gibi binek, hafif ticari ve ağır vasıtalar için alt yapı parçalarını üretmek maksadıyla yatırım kararı almıştır. Alt yapı çalışmaları ve son teknoloji makine yatırımlarını tamamlayarak 2014 yılının son çeyreğinde Sab Otomotiv Yedek Parça Metal Makina San. ve Tic. A.Ş unvanı ve Sab Otomotiv markası ile süspansiyon ve direksiyon parçalarının üretimine başlamıştır. Deneyimli ve eğitimli teknik ekibi, son teknoloji makine parkı, esnek üretim prosesi, geniş ürün yelpazesi ile kusursuz müşteri memnuniyetini ana hedefi olarak gören Sab Otomotiv ulusal, uluslararası ve yenileme pazarlarının (Aftermarket) aranan markası olma yolunda emin ve sağlam adımlarda yürümektedir.

Sab Otomotiv Yedek Parça Metal Makina iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Sab Otomotiv Yedek Parça Metal Makina" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?