Saray Muhallebicisi İş İlanları

Saray Muhallebicisi İş Başvurusu

Saray Muhallebicisi

Hakkımızda

Saray Muhallebicisi, İstanbul'un en elit semtlerinde yer alan restoranları, mimari yapısı, zengin menüsü, ISO 22000 Kalite Belgesi, 1300'ün üstünde çalışan kişi sayısı ile sürekli büyüyen, yakın zamanda yurt dışı projeleriyle büyümeye devam edecek 83 yıllık eski ve köklü bir restoran zinciridir.

Saray Muhallebicisi İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Saray Muhallebicisi firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Gıda %66.7
Restorancılık %33.3

Saray Muhallebicisi İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, Saray Muhallebicisi firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Servis %44.4
Yiyecek / İçecek %22.2
Cafe / Kafe %22.2
Gıda %11.1

Saray Muhallebicisi İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Saray Muhallebicisi firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Komi %30.8
Garson %23.1
Aşçı %15.4
Tezgahtar %15.4
Temizlik Görevlisi %7.7
Diğer %7.7

Saray Muhallebicisi İçin Şehir Dağılımı

Saray Muhallebicisi firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
İstanbul Avrupa %55.6
İstanbul Anadolu %44.4

Saray Muhallebicisi iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Saray Muhallebicisi" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur