facebook

Seç Tarım

Toptancılık İzmir toptancicek.com

Seç Tarım İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Hakkında

Seç Tarım

Seç Tarım Ürünleri Toptan Kesme Çiçek 2000 yılında İzmir İnciraltı’ndan İzmir içi ve İzmir dışı servis araçları ile satış ve pazarlama yaparak toptancılığa başlamıştır.

Seç Tarım Ürünleri Toptan Kesme Çiçek Süreklilik ve kaliteli hizmet ile artan müşteri portföyüne daha iyi hizmet vermek ve ihtiyaca zamanın da dönüşüm sağlamak için 2007 yılında İzmir Çınarlı semtinde şube depoyu açarak direk satış ve şehir dışı koli gönderimine başlamıştır.

Yenilikçi ve araştırmacı bir bünyeye sahip olmamız bize elimizde olan çiçeğe müşteri arayışı değil müşterimizin istediği zaman istediği çiçeği temin etmesi için Afrika ve Hollanda 'dan çiçek ithalatına başladık.

Müşterilerimizden aldığımız talep ve İzmir'de yetersiz gördüğümüz saksı çiçeği toptancılığına, toptan iç ve dış mekan saksı ve peyzaj uygulama firması olarak 2013 yılında MARKA BOTANİK 'i kurduk.

Seç Tarım Ürünleri Toptan Kesme Çiçek Türkiye'de gelişen teknoloji ile en kolay ve en ekonomik yoldan alışveriş hizmetini verebilmek için 2014 yılında www.toptancicek.com e-ticaret sitesini hayata geçirmiştir.

Seç Tarım iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Seç Tarım" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?