facebook

Seor Mühendislik

Elektrik ve Elektronik İstanbul Anadolu seormuhendislik.com

Seor Mühendislik İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Hakkında

Seor Mühendislik

Seor Mühendislik 1999 yılında kurulmuştur. Kurulduğundan bu yana SIEMENS A.Ş.’nin yan sanayisi olarak fason elektromekanik işçilikler yapmaktadır. 2015 yılında Siemens ayağında yaşattığımız müşteri memnuniyeti sebebiyle Fransız Legrand firmasına da fason işçilik yapmaya başlamış bulunmaktayız. Toplamda yaklaşık 140 personeli bulunan firmamız her geçen gün üretim kapasitesini arttırarak yeni istihdamlar yaratmaktadır.
Kalite mantığımız paralelinde; üretimde çalışan tüm personelimizin, sağlıklı ve sinerjik ortamlarda çalışabilmeleri için gereken hususları sağlamak en önemli Şirket Politikalarımızdan biridir. Üretim atölyelerimiz kış ve yaz şartlarına uyumlu olmakla birlikte yemeğimiz hijyen sertifikalı çalışanlar tarafından kendi bünyemizde, servisimiz kendi konforlu araçlarımız ve kendi personelimiz ile yapılmaktadır.

Seor Mühendislik iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Seor Mühendislik" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?