Serdar Plastik

Serdar Plastik İş Başvurusu

Serdar Plastik

Serdar Plastik ve Ambalaj San. A.Ş. Serdar Plastik ve Ambalaj A.Ş. 1985 yılında ilk olarak İstanbul Kartal’da bulunan fabrikasından yarı otomatik makinelerle şişirme, polietilen ambalaj üretimine başlamıştır. “Türkiye'den sonra Balkanlar, Avrupa ve Orta Doğuda da, Ambalaj sektöründe en kaliteli ürün ve hizmet ile müşteri memnuniyetini bir araya getirerek sektörde lider bir kurum olmak” vizyonu ile yola çıkan Serdar Plastik, Türkiye

nin en büyük madeni yağ üreticilerinin ambalajlarını üretmeye ve bunun yanı sıra Coex ürünlerde ihracata başladı. 1998 yılında halen hizmet vermeye devam ettiği İstanbul Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi bölgesindeki 6500 metrekare kapalı alana sahip kendi fabrika binasına taşındı. Bu bina ve binanın alt yapısı tamamen bir "plastik şişirme" fabrikası için özel inşa edildi. Polietilen ve Coex şişelere ek olarak polipropilen şişe üretimine de başladı. Madeni yağ müşterilerinin yanı sıra deterjan pazarının lider firmaları için de üretim yapmaya başladı. Ar-Ge ve Kalite Alanında yapmış olduğu yatırımlarla enerji verimliği üzerine çalışmalar yaparak çevreye saygı çalışmalarına devam etmektedir. TS EN ISO 9001: 2008, ISO 22000 vs gibi birçok kalite belgesine sahiptir. Mutlu Çalışanlar = Mutlu Müşteriler anlayışını benimseyen kurum çalışan memnuniyetini üst seviyeye çıkarmak için çeşitli çalışmalara devam etmektedir.

Serdar Plastik İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Serdar Plastik firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Plastik %100

Serdar Plastik İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, Serdar Plastik firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
İmalat %60
Sevkiyat / Stok %20
Plastik %20

Serdar Plastik İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Serdar Plastik firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Makine Operatörü %25
Kamyon Şoförü %25
Sevkiyat Elemanı %25
Paketleme Elemanı %25

Serdar Plastik İçin Şehir Dağılımı

Serdar Plastik firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
İstanbul Anadolu %71.4
Kocaeli %28.6

Serdar Plastik iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Serdar Plastik" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur