Shangri-La Bosphorus, Istanbul

Shangri-La Bosphorus, Istanbul İş İlanları

Shangri-La Bosphorus, Istanbul İş Başvurusu

Shangri-La Bosphorus, Istanbul

Shangri-La Bosphorus, İstanbul, Türkiye'nin en ikonik şehirlerinden biri olan İstanbul'un kalbinde yer alan beş yıldızlı bir oteldir. Otel, 1930'lardan kalma tarihi bir binada yer almaktadır ve Boğaz manzarasının muhteşem manzarasını sunmaktadır.

Shangri-La Bosphorus, İstanbul, 560 oda ve süit sunmaktadır. Odalar ve süitler, zarif bir şekilde dekore edilmiştir ve modern olanaklar ile donatılmıştır. Otel, ayrıca 10 toplantı salonu, bir spa, bir fitness merkezi ve bir açık yüzme havuzu sunmaktadır.

Shangri-La Bosphorus, İstanbul'un restoranları, Türk ve dünya mutfaklarından lezzetli yemekler sunmaktadır. Otel ayrıca, konukların rahatlayabilecekleri ve eğlenebilecekleri çeşitli bar ve gece kulüpleri sunmaktadır.

Shangri-La Bosphorus, İstanbul, iş seyahatinde olanlar, aileler ve çiftler için ideal bir konaklama yeridir. Otel, şehrin tüm önemli turistik yerlerine yakın bir konumda yer almaktadır ve konuklara İstanbul'un en iyisini deneyimleme fırsatı sunmaktadır.

Shangri-La Bosphorus, Istanbul İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Shangri-La Bosphorus, Istanbul firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Turizm %57.1
Otelcilik %42.9

Shangri-La Bosphorus, Istanbul İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, Shangri-La Bosphorus, Istanbul firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Yiyecek / İçecek %57.1
Otel %42.9

Shangri-La Bosphorus, Istanbul İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Shangri-La Bosphorus, Istanbul firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Garson %28.6
Komi %14.3
Temizlik Görevlisi %14.3
Bulaşıkçı %14.3
Restoran Hostesi %14.3
Diğer %14.3

Shangri-La Bosphorus, Istanbul İçin Şehir Dağılımı

Shangri-La Bosphorus, Istanbul firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
İstanbul Avrupa %100

Shangri-La Bosphorus, Istanbul iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Shangri-La Bosphorus, Istanbul" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur