Simit Sarayı Yatırım ve Ticaret A.Ş.

Simit Sarayı Yatırım ve Ticaret A.Ş. İş İlanları

Simit Sarayı Yatırım ve Ticaret A.Ş. İş Başvurusu

Simit Sarayı Yatırım ve Ticaret A.Ş.

2002 yılında yola çıktığımızda aklımızda tek bir fikir vardı: Misafirlerimize günün her anında taptaze simitler sunabilmek, geleneksel lezzetimizi önce tüm Türkiye’ye ardından da dünyaya tanıtmak ve tattırabilmek. Bu hayalle başladığı serüvene dünyanın en yaygın gıda zinciri olma yolunda emin adımlarla yürüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 10.500 çalışanı ile 14 farklı ülkede günde 650.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Tüm süreçlerini "Hamurumuzda Dostluk Var" mottosuyla işleten Simit Sarayı, sürekli büyüyen ve gelişen organizasyonuna değer katacak çalışma arkadaşlarıyla yoluna devam etmeyi hedeflemektedir.

Simit Sarayı Yatırım ve Ticaret A.Ş. İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Simit Sarayı Yatırım ve Ticaret A.Ş. firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Gıda %92.6
Mağazacılık / Perakendecilik %3.7
Restorancılık %3.7

Simit Sarayı Yatırım ve Ticaret A.Ş. İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, Simit Sarayı Yatırım ve Ticaret A.Ş. firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Perakende %65.4
Bakım Onarım %19.2
Mağaza %7.7
Depo %3.8
Üretim %3.8

Simit Sarayı Yatırım ve Ticaret A.Ş. İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Simit Sarayı Yatırım ve Ticaret A.Ş. firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Ekip Üyesi %66.7
Elektrik Teknisyeni %16.7
Tekniker %4.2
Depo Elemanı %4.2
Üretim Elemanı %4.2
Diğer %4.2

Simit Sarayı Yatırım ve Ticaret A.Ş. İçin Şehir Dağılımı

Simit Sarayı Yatırım ve Ticaret A.Ş. firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
İstanbul Anadolu %44.4
İstanbul Avrupa %40.7
Ankara %3.7
Bursa %3.7
İzmir %3.7
Diğer %3.7

Simit Sarayı Yatırım ve Ticaret A.Ş. iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Simit Sarayı Yatırım Ve Ticaret A. Ş." İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur