facebook

Simpro Elektronik Kart Üretim Sanayi

Elektrik ve Elektronik Kocaeli simpro.com.tr

Simpro Elektronik Kart Üretim Sanayi İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

İş İlanları

Firmanın aktif iş ilanı yok.

Hakkında

Simpro Elektronik Kart Üretim Sanayi

Fabrikamız Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesinde dir. Toplam 3200m2'lik bir alana yerleştirilmiş kompakt bir üretim birimidir. SIEMENS Telekomunikasyon Sistemleri Birimi bünyesinde elektronik haberleşme cihazları üretmek üzere 1988 de faaliyete geçmiştir. Başlangıçta EWSD sayısal anahtarlama sistemleri ağırlıklı olmak üzere, PDH çoklayıcı ve erişim sistemleri, fiberoptik haberleşme sistemleri, radyo sistemleri üretim ve test faaliyetlerini sürdürmektedir.

Yakın zamana kadar faaliyetlerini sadece SIEMENS ürünlerinin üretimi ile sınırlamış iken, tesis kapasitesini daha verimli değerlendirmek amacıyla 2004 yılı başından itibaren SIEMENS dışı müşterilere de üretim hizmeti verilmeye başlanmış ve Mart 2009'dan beri SimPro Elektronik Kart Üretimi Ltd. Şti. olarak faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Firmamız ISO 9000:2008 Kalite Yönetim Sistemi'ne sahip bulunmaktadır.

Simpro Elektronik Kart Üretim Sanayi iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Simpro Elektronik Kart Üretim Sanayi" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?