SOFRA GRUP İş İlanları

SOFRA GRUP İş Başvurusu

SOFRA GRUP

Sofra / Compass Group Türkiye Hakkında

1987’de kurulan Sofra/Compass Group Türkiye, dünyanın lider yiyecek ve destek hizmetleri firması olan ve 2022 mali yılında 25.8 milyar sterlin gelir elde eden Compass Group PLC bünyesindedir. Compass Group PLC 40 ülkede iş yapmakta, 500 bin kişi istihdam etmekte ve her yıl 5,5 milyar öğün yemek servis etmektedir. İş Merkezleri, Fabrikalar, Sağlık, Eğitim, Savunma, Açık Denizler, Uzak Ülkeler, Spor, Eğlence ve Otomat İşletmeciliği gibi temel sektörlerde yerleşik bir marka portföyüyle yemek, konukseverlik ve destek hizmetleri verme konusunda ihtisas sahibidir.

Türkiye’de, EUREST, OBASAN ve TURKAŞ markalarıyla iş merkezleri, fabrikalar, eğitim kurumları ve sağlık kurumlarına toplu yemek hizmetleri veren Sofra/Compass Group Türkiye, EUREST SERVICES markası ile tesis işletim ve bakım onarımı, temizlik, iç taşıma ve depolama, idari ve ofis destek, açık alan ve çevre bakım gibi destek hizmetleri, EUROSERVE GÜVENLİK markası ile de koruma ve güvenlik hizmetlerini, Türkiye’nin her noktasında 81 ilde, 30 bin çalışanıyla, 3 bin 650 farklı lokasyonda sunmaktadır.

İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” 2021 Yılı sıralamasına göre, tüm grup şirketleriyle beraber değerlendirildiğinde Türkiye’nin en büyük 275. kuruluşu olan SOFRA GRUP, aynı zamanda Türkiye’nin istihdam yapan en büyük 3. kuruluşu olarak yer almaktadır.

Çalışanımızla Değer Katıyoruz

İçinde bulunduğumuz hizmet sektöründe, çalışanlarımızın yetenekleri, bağlılıkları ve çalışkanlıkları başarımızın esasını oluşturuyor.

Çalışanlarımız, müşteri ve tüketicilerimize mükemmel hizmeti sağlamada ve hedeflerimize ulaşmada işimizin tam kalbinde yer alıyor. İşte bu yüzden biz, Sofra Grup’ta değerlerimizi paylaşan en iyi insanlarla çalışıp, onların kendilerini ve kariyerlerini geliştirerek başarılarımıza katkıda bulunmalarını istiyoruz.

SOFRA GRUP İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, SOFRA GRUP firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Yemek / Catering %79.5
Hizmet %15.4
Gıda %2.6
Güvenlik %2.6

SOFRA GRUP İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, SOFRA GRUP firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Gıda %25
Yiyecek / İçecek %18.8
Yer Hizmetleri %18.8
Destek Hizmetleri %9.4
İç Hizmetler %9.4
Diğer %18.8

SOFRA GRUP İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, SOFRA GRUP firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Aşçı %12.8
Garson %12.8
Bulaşıkçı %12.8
Aşçı Yardımcısı %12.8
Proje Müdürü %10.3
Diğer %38.5

SOFRA GRUP İçin Şehir Dağılımı

SOFRA GRUP firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
Ankara %14.5
Bursa %12.7
İzmir %9.1
Eskişehir %7.3
Aksaray %7.3
Diğer %49.1

SOFRA GRUP iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Sofra Grup" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur