Sütaş Süt Ürünleri A.Ş.

Sütaş Süt Ürünleri A.Ş. İş İlanları

Sütaş Süt Ürünleri A.Ş. İş Başvurusu

Sütaş Süt Ürünleri A.Ş.

Sütaş 1975 yılında Bursa'nın Karacabey ilçesinin Uluabat köyünde kuruldu. Kurulduğu tarihteki günlük süt işleme kapasitesi 5 ton olan Sütaş, bugün Karacabey tesislerinde 1.200 ton, Aksaray tesislerinde 1.400 ton olmak üzere günlük toplam 2.600 ton süt işleme kapasitesine sahiptir.

1975 yılından beri sadece süt ve süt ürünlerine odaklı olarak faaliyet gösteren Sütaş, Türkiye, Makedonya ve Romanya’daki 4 tesisinde, yılda 700 milyon litre süt işlemekte ve tüketicilerine 70 çeşit ürün sunmaktadır. Türkiye’de her dört hanenin üçünde tercih edilen Sütaş, süt ve süt ürünleri sektörünün lider markasıdır. 4800 kişiye doğrudan istihdam sağlayan Sütaş, 2014 yılında 2,2 Milyar TL ciro ile İSO 500 Listesi’nde 51. sıradadır.

Sütaş, Ottan Sofraya iş modeli ile ineklerinin yediği ottan sofralara ulaşan ürünlerine kadar, bütün süreci yönetmekte ve denetlemektedir. Ürünlerinin doğallığının ve kalitesinin güvencesi olan bu modelin gereği olarak Sütaş, üretim tesislerinin yanı sıra; eğitim merkezleri, uygulama çiftlikleri, damızlık yetiştirme çiftlikleri, yem fabrikaları, geri kazanım ve enerji tesislerinden oluşan bütünleşik bir yapı ile faaliyet göstermektedir. Bölgesel ihracat stratejisi çerçevesinde Sütaş, Ortadoğu başta olmak üzere Türki Cumhuriyetlere, Kuzey Afrika ve ABD’ye 15.5 milyon dolarlık ihracat yapmaktadır.

____________________

MİSYONUMUZ
Sütün iyiliğini ve bereketini yayma tutkusuyla, ottan sofraya süt değer zincirini ve bize emanet edilen kaynakları en verimli şekilde yönetip geliştirerek, bireylerin yaşam kalitelerini artıran, sağlık ve mutluluk veren, doğal ve lezzetli süt ürünleri sunmak.

____________________

VİZYONUMUZ

Süt sektörünün en sevilen markası, en güvenilen kuruluşu lider şirketi olmak.

____________________

DEĞERLERİMİZ

Tutku: Sütçülüğe sevgimiz ve adanmışlığımızla bağlıyız.

Güven: Doğru, dürüst, tutarlı ve şeffaf davranırız.

Sahiplenme: Şirketimize karşı duyduğumuz sorumluluk ve aidiyet duygusu karar ve davranışlarımıza yön verir. Şirketimizin varlıklarına ve menfaatlerine içtenlikle sahip çıkarız.

Liderlik: Topluma yarar sağlayan değişim ve yeniliklere öncülük etme cesaretine sahibiz.

Hümanizm: Sevgiye, saygıya, hoşgörüye ve vefaya değer veririz.

____________________

İŞ YAPIŞ BİÇİMİMİZ

• Kurumsal yönetim ilkelerini gözeterek yapımızı sürekli geliştirmeye çalışırız (adillik, şeffaflık, hesap verebilirlik, sorumluluk).

• İşimizi aynı zamanda sosyal sorumluluğumuz olarak görürüz.

• Bilimin ve teknolojinin rehberliğinde uzmanlığımızı sürekli geliştirmeye, işimizin ustası olmaya çalışırız.

• Yaratıcı ve yenilikçi olmayı sürdürülebilir büyümemizin temel dayanağı olarak görürüz.

• Kaynaklarımızı, geri dönüştürülebilirliğini ve yenilenebilirliğini gözeterek en verimli şekilde kullanıp, geliştiririz.

• Kararlarımızı oluştururken müzakere eder, birlikte doğruyu bulmayı, ortak aklı oluşturmayı hedefleriz.

• Etik ilkelere bağlı kalırız.

• Çalışanlarımızın gelişimini ve motivasyonunu önemseriz.

Sütaş Süt Ürünleri A.Ş. İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Sütaş Süt Ürünleri A.Ş. firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Gıda %85.7
Hızlı Tüketim Malları %14.3

Sütaş Süt Ürünleri A.Ş. İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, Sütaş Süt Ürünleri A.Ş. firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Depo %42.9
Gıda %28.6
İnsan Kaynakları %28.6

Sütaş Süt Ürünleri A.Ş. İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Sütaş Süt Ürünleri A.Ş. firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Eleman %100

Sütaş Süt Ürünleri A.Ş. İçin Şehir Dağılımı

Sütaş Süt Ürünleri A.Ş. firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
İstanbul Avrupa %28.6
Ankara %14.3
Antalya %14.3
Bursa %14.3
Yalova %14.3
Diğer %14.3

Sütaş Süt Ürünleri A.Ş. iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Sütaş Süt Ürünleri A. Ş." İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur