facebook

Tadım

Gıda Kocaeli tadim.com.tr

Tadım İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Hakkında

Tadım

43 yıllık birikimimiz ile geleneksel bir marka olarak özümüze sadık kalırken, yenilikçi bir marka olarak teknolojimizi sürekli yeniliyor ve pazarı ilklerle tanıştırıyoruz. Bu yaklaşımımızı İnsan Kaynakları Politikamızda da izleyebilirsiniz. Tadım için “insan” diğer bilinen işletme kaynaklarını harekete geçiren temel kaynaktır. “Birlikte kazanırız” inancıyla çalışanlarını kucaklayan Tadım, yöneticilerini içeriden yetiştirmeye özen gösterir ve kurum içi eğitimlerle çalışanlarının kişisel ve mesleki yetkinliklerinin gelişimine önem verir.
İşe alımdan başlayarak tüm insan kaynakları süreçlerinde çalışanlarını ekip çalışmasına yatkın, problem çözebilen, müşteri ve kalite odaklılık prensibiyle çalışan, iletişim becerileri yüksek ve yenilikçi olmaları yönünde destekler. Tadım, insan kaynakları politikasını iki farklı amacı eşanlı dikkate alarak oluşturur: işletmenin hedefleri ve işletmenin çevreye ve topluma karşı olan sorumluluklarıdır.

Kariyer Yönetimi
Tadım’da çalışanlar yönetilenler değil iş’lerini yönetenler olarak algılanır ve kendilerini geliştirmeleri için gereken iş ortamının sağlanmasına çalışılır. Çalışanların kariyer planlamalarına önem verilirken, kişilerin her şeyden önce kendi kariyerlerini en iyi şekilde planlayabileceğine, İnsan Kaynakları’nın da bu doğrultuda destek verip rehberlik sağlamaları gerektiğine inanılmaktadır. Kariyer Geliştirme sürecimizde önem verdiğimiz diğer bir konu ise, çalışanlarımızın sahip oldukları yetkinlikler ve performans sonuçlarıyla birlikte değerlendirilerek yatay ya da dikey olarak diğer pozisyon ya da departmanlara geçiş yapabilmelerine öncelik verilmesidir.

Oryantasyon ve Eğitim
Tadım ailesine yeni katılacak olan çalışanlar için İnsan Kaynakları Departmanı tarafından oryantasyon programı uygulanır. Tadım’a yeni katılan çalışma arkadaşlarımız standart prosedüre ek olarak, kişiye özel olarak hazırlanmış oryantasyon planında üretim alanı ziyareti, bayi tanıtımı, saha gözlemleri dahil olmak üzere detaylı bir eğitim alır. Oryantasyondaki gözlemleri, görüşleri ve algılarını içeren raporu değerlendirildikten sonra görevine başlaması sağlanır.

Tadım iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Tadım" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?