facebook

Tarhan Bera Otomotiv

İthalat / İhracat İstanbul Anadolu tarhangroup.com.tr

Tarhan Bera Otomotiv İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Hakkında

Tarhan Bera Otomotiv

Tarhan Şirketler Grubu, 1992 yılından bu yana turizm, tekstil, inşaat ve gıda sanayi gibi farklı birçok faaliyet alanıyla yurt içi satış ve pazarlama faaliyetlerinin yanı sıra yurt dışında da birçok bağlantı noktasından oluşan geniş satış ağı ile Türkiye'nin önde gelen şirketlerinden biridir.

Özellikle tekstil alanında yürüttüğü aktif ticari faaliyetleriyle dünya pazarında yer alan diğer birçok ülkeyle ülkeyle geliştirmekte ve bunu bir misyon olarak kabul etmektedir.

Tarhan Şirketler Grubu, iç piyasadaki ve uluslararası pazardaki tüm müşterileri ile uzun yıllara dayanan ilişkisini, 12 yılı aşkın bir süredir ödün vermediği güven ve dürüstlğk ilkelerine borçludur.

Yıllık 15.000.000 $'lık ihracat ve ithalat ortalamasıyla ülke ekonomisine katkıda bulunmakta ve istihdam sağlamaktadır.

Tarhan Bera Otomotiv iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Tarhan Bera Otomotiv" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?