facebook

TATBAK GIDA

Gıda İstanbul Anadolu

TATBAK GIDA İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

İş İlanları

Hakkında

TATBAK GIDA

Hakkımızda

KURUMSAL

Tatbak, pastacılık sektöründe hizmet veren, sektörün öncü firmalarındandır. Temelleri 2001 yılında atılan Tatbak, 2005 yılına kadar Hakmar bünyesinde faaliyetlerini sürdürmüş, 2005 yılında Pendik-Alt Kaynarcada ilk şubesini açarak müşterisine merhaba demiştir.
Tatbak; 20.000 m2 yakın üretim alanı, 1200 çalışanı, Anadolu ve Avrupa yakasındaki 72 fabrika satış mağazası ve Hakmar Mağazalarında hizmetini sürdürmektedir.
Mağazalarında; Baklava, Kuru pasta, Yaş pasta, Sütlü Tatlı, Kuruyemiş, Dondurma, Lokum, Çikolata, Börek, Yufka, Mantı gibi ürün gruplarını içeren, helal sertifikası ile siz değerli müşterilerimize güven veren Tatbak, gittikçe artan ürün yelpazesi ile birlikte siz değerli müşterilerine hizmet vermekten mutluluk ve onur duyar.
Vizyon: Gıda sektöründe sürekli gelişimi hedef alan, müşteri memnuniyetini sağlayan, güvenilir ve saygın bir kuruluş olmaktır.
Misyon: Firmanın sahip olduğu bilgi ve finans kaynaklarını katma değere dönüştürerek sürekli geliştirmek ve kaliteyi en uyguna üreterek müşterisine sunmaktır.
Tatbak: Vizyonu ve misyonu gereği kaliteli, hesaplı ve toplumdaki her bireyin damak tadına hitap eden ürünleri; piyasaya sunan, sektöründe saygın bir firmadır.


En iyi kaliteyi, en uygun fiyatta, fabrika mağazalarımız aracılığı ile sunarak yolumuza başladık.
Sizlere daha uygun fiyatta, hizmet verebilmek için; Hammaddeleri ilk elden temin edip, usta ellerde, insan ve makine bütünlüğünü sağladık

Güvenle tüketebilesiniz diye, ürünlerimizin tümünde; Yapay tatlandırıcı içermeyen, doğal şeker kullandık,

Yine sizler için, Çikolatayı da kendimiz ürettik.

En doğal haliyle, en iyi ürünleri, en uygun fiyatta, yüksek kalite standartları çerçevesinde sizlere sunmaya devam edeceğiz.

TATBAK GIDA iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Tatbak Gıda" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?