facebook

Tayaş Gıda

Gıda Kocaeli tayas.com.tr

İş İlanları

Hakkında

Tayaş Gıda

1965 yılında Konya şehrinde küçük bir imalathanede başlayan ticari öykümüz 1991 yılında Gebze-Kocaeli` ndeki modern tesislerimize taşınmamızla devam etmektedir.

Tayaş, bugün Türkiye`nin ve Dünya`nın en önemli şekerleme, kokolin ve çikolata üreticilerinden biri haline gelmiştir. Uluslararası pazarda büyük başarı gösteren Tayaş, geniş ürün yelpazesinde farklı damak tatlarına hitap eden 250` nin üzerinde ürün çeşidi bulundurmaktadır.

İhracat konusundaki deneyimini tavizsiz uyguladığı yüksek kalite ve hijyen kontrol normlarına borçlu olan firmamız TSE imalat yeterlilik belgesine sahiptir; ayrıca HACCP ve ISO 9001:2000 standartlarına uygunluğu akredite edilmiştir.

Farklı ülkelerin en sıkı gıda kodekslerine uygunluğunu sağlayabilen ve ayrıntılı gıda analizlerini yapabilen Tayaş Gıda, koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmekte ve uygulamadaki başarısını sürdürmektedir. 2000 yılında Cenevre-İsviçre`de kazanılan Altın Kalite Yıldızı ödülü Tayaş` ın başarısını tescil etmiş ve mükemmele ulaşma çabasını perçinlemiştir.

Kalitenin yanında sürekli gelişim de Tayaş`ın temel özelliklerindendir. Pazarlama departmanının koordinasyonu ile AR-GE ve ÜR-GE departmanları yeni ürünler için kılavuzluk etmekte, mevcut ürünlerin de geliştirilmesinde anahtar rol oynamaktadır.

Tayaş, bugün itibariyle 33.000 m² kapalı alanda 700 personeli ile günlük 130 ton satışa hazır üretim kapasitesiyle üretiminin yüzde 75`ini dünya genelinde 110 ülkeye ihraç etmektedir. Yurtiçinde ise zincir mağazalar dışında araçlı satış dağıtım sistemiyle Geleneksel Kanal` a hizmet vermeye başlamıştır.

Tayaş, kalitesini her geçen gün artan ürün çeşitliliği ile daha geniş kitlelere ulaştırmaya, doğru yatırımlarla sektörünü geliştirmeye ve daha tatlı bir dünya için çalışmaya devam ediyor.

Daima en iyisini üretmiş olmanın gururuyla gelecekte de en iyisini üretmek Tayaş` ın temel gayesidir.

Tayaş Gıda iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Tayaş Gıda" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?