facebook

Teyvaş Catering

Gıda İstanbul Avrupa teyvas.com.tr

Teyvaş Catering İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

İş İlanları

Hakkında

Teyvaş Catering

Toplu yemek üretimi ve satışı sektöründe hızla zirveye tırmanan Teyvaş, 1989 yılında kurulmuştur. Müşteri memnuniyeti, hijyen ve kaliteyi ana ilkeleri olarak kabul eden Teyvaş, bir Şahinler Holding kuruluşudur.

Teyvaş, kurum kültürünün kendisine yüklediği misyonla toplam kalite ve hijyenden asla taviz vermeyen, bu alana sürekli kendini geliştiren bir firmadır.

Gıda güvenliğinin insan sağlığı açısından ne kadar büyük önem arzettiği günümüzde yapılan denetimlerde bir kez daha kendini göstermiştir. Bu yüzden Teyvaş Toplu Yemek Hizmetleri A.Ş. sektöründe bu alanda hijyenik uygulamalara en hassas şekilde yaklaşan firmalardan biri olarak tanınmaktadır. Teyvaş yürüttüğü “Kalite Politikası” çerçevesinde; ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi (HACCP)’ni uluslar arası geçerliliğe sahip denetim firmalarınca sertifikalandırmıştır. ISO 22000 (HACCP) sistemi üretilen gıdaların güvenilirliğinin sağlanması için, bugün dünyada en çok kabul gören ve etkin bir metoddur.

Teyvaş Catering iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Teyvaş Catering" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?