The GALLIARD İş İlanları

The GALLIARD İş Başvurusu

The GALLIARD

"The GALLIARD"; Nispetiye Caddesi, Etiler, İstanbul'da 23 Aralık 2013 tarihinde açılmış, modern Türk Füzyon Mutfağı'nı Akdeniz etkileşimleri ile sunan bir restoran ve lounge konseptidir. Marka, aile şirketi olan Duman Özel Sağlık Hizmetleri ve Turizm Tesisleri Limited Şirketi'ne aittir.

The GALLIARD, Fransa, İspanya ve İtalya'da Rönesans döneminde popüler olan "GALLIARD" dansından adını alan bir Türk markasıdır. Marka, bu üç Akdeniz ülkesinin yiyecek ve içecek kültüründen etkilenerek tasarlanmıştır. The GALLIARD'ın menüsü, Fransız, İspanyol ve İtalyan tariflerinden esinlenilerek, bize özgün yorumlarla hazırlanan modernize Türk Füzyon lezzetleri ile oluşturulmuştur. Sanat ve müziği, Rönesans döneminde olduğu gibi, değerlerinin merkezine yerleştirerek, lezzetli ikramların yanı sıra sunmaktadırlar. Konuklar The GALLIARD'a girdiğinde, açık renkli masif ahşapları, Akdeniz mermerlerini ve Venedik terrazzolarını ön plana çıkaran mimarisiyle, ambiyansın büyüsüne kapılırlar. Mekandaki her biri özel olarak toplanan veya tasarlanan sanat eserleri, misafirlerimize vizyonlarını ve yaratıcılıklarını yansıtmada yardımcı olmaktadır. Mekanda Salı'dan Cumartesi'ye kadar haftanın beş günü, kendi DJ'leri veya ünlü konuk DJ'ler eşliğinde jazz, soul ve deep house müzikleri çalarak, yemek deneyimlerini daha da keyifli hale getirdiklerini eklemek gerekmektedir.

The GALLIARD İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, The GALLIARD firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Restorancılık %100

The GALLIARD İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, The GALLIARD firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Yiyecek / İçecek %66.7
Karşılama %16.7
Depo %8.3
Mutfak %8.3

The GALLIARD İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, The GALLIARD firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Garson %21.4
Komi %21.4
Karşılama Hostesi %14.3
Kasiyer %7.1
Mutfak Personeli %7.1
Diğer %28.6

The GALLIARD İçin Şehir Dağılımı

The GALLIARD firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
İstanbul Avrupa %38.1
İstanbul Anadolu %38.1
Bursa %23.8

The GALLIARD iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "The Gallıard" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur