Tilia Savaş Plastik A. Ş

Tilia Savaş Plastik A. Ş İş Başvurusu

Tilia Savaş Plastik A. Ş

Hayatın akışı içerisinde gerçekten ihtiyacınız olana odaklanan Tilia, 1963 yılında Savaş Plastik olarak faaliyet göstermeye başladı. Başlıca ürün grupları arasında plastik iç & dış mekan mobilyalarının yanı sıra kontrat mobilyaları da yer alan markamız; 2003 senesinden bu yana İstanbul Beylikdüzü’ndeki 16.000 metrekarelik fabrikasında faaliyetlerini sürdürüyor.

Tasarımı, malzemesi ve ulaşılabilir fiyatları ile hayatınıza giren her Tilia ürününde hayat kalitenizi arttırmak için standartların üzerinde işlere imza atıyoruz.

Tilia ürünlerini yaşam alanlarında daha çok görmeyi ve tasarımların herkesin hayatında ihtiyaçlara çözüm olmasını hedefliyor; üretim gücünü dağıtım ağı ile birleştirerek 60’tan fazla ülkede mutluluk dağıtıyoruz.
Yarım asırdır ‘’Hayatın akışı içerisinde gerçekten ihtiyacınız olan neydi?’’ sorusuna verdiğimiz her cevap, yeni bir Tilia ürününün de doğuş hikayesi oldu.

Tilia Savaş Plastik A. Ş İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Tilia Savaş Plastik A. Ş firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Plastik %66.7
Mobilya %33.3

Tilia Savaş Plastik A. Ş İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, Tilia Savaş Plastik A. Ş firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Depo %33.3
Plastik Enjeksiyon %33.3
Kalite %33.3

Tilia Savaş Plastik A. Ş İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Tilia Savaş Plastik A. Ş firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Depo Elemanı %33.3
Enjeksiyon Operatörü %33.3
Kalite Kontrol Elemanı %33.3

Tilia Savaş Plastik A. Ş İçin Şehir Dağılımı

Tilia Savaş Plastik A. Ş firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
İstanbul Avrupa %100

Tilia Savaş Plastik A. Ş iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Tilia Savaş Plastik A. Ş" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur