facebook

Tirsan Kardan A.Ş.

Otomotiv Manisa tirsankardan.com.tr

Tirsan Kardan A.Ş. İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Hakkında

Tirsan Kardan A.Ş.

Tiryakiler Şirketler Grubu kurumsallaşmasını tamamlamış ve hisselerinin tamamı Tiryaki Ailesine ait bir aile şirketidir. Grubumuz, bünyesinde 800’den fazla çalışanına istihdam sağlanmakta ve gelecek planlarını sektöründe liderliğini sürdürecek ve global pazarda giderek yerini sağlamlaştıracak şekilde yapmaktadır.

Tirsan Kardan’ın globalleşme anlayışında müşterimizin ihtiyacı esastır. Müşterilerimizin açıldıkları veya faaliyet gösterdikleri pazarlarda var olma hedefi ile gelişen ve büyüyen pazarlara da stratejimizde öncelikli olarak yer vermekteyiz. Pazarın ve müşterimizin ihtiyacına göre lokal montaj, lokal depo yönetimi veya benzeri uygulamalar ile hareket etmekteyiz. Global hareket ederken yerel düşünebilmemiz bulunduğumuz ülkelerde yerel ekipler ile çalışarak mümkün olabilmektedir.

Halihazırda lokal olarak üretim ve/veya montaj yaptığımız ülkeler Türkiye, Rusya, İtalya ve Mısır’dır. Müşterilerimize global lokasyonlarında tam zamanında ve JIS hizmet verebilmek için Amerika, Almanya, İtalya’da lojistik depo faaliyetlerini organize etmekte ve yönetmekteyiz.

Tarihçemiz
1957 yılında kurucumuz rahmetli İsmail Tiryaki tarafından kurulan Tiryakiler Yedek Parça şirketimiz yıllar içinde gelişmiş ve bir yedek parça dükkanından dünyanın tüm ticari araç üreticileri ile çalışan, üretiminin %80’ine yakını Dünya’nın dört bir yanına ihraç eden bir dünya şirketi haline gelmiştir. Kurucumuz İsmail Tiryaki’nin iyi yapın Dünyaya satın öğretisinden yola çıkarak yüksek kalite bilinci ile üretilmiş, tam teşekküllü test merkezimizde valide edilmiş ürünlerimiz Dünya’nın her noktasında müşterilerimizin araçlarında problemsiz bir şekilde çalışmaktadır.

Şirketimizin 60 yılı aşkın otomotiv tecrübesi ile edindiği kazanımlar bundan sonraki hedeflerimize ulaşma yolunda en büyük güvencemizdir.

Tirsan Kardan A.Ş. iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Tirsan Kardan A. Ş." İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?