TR MASTER İş İlanları

TR MASTER İş Başvurusu

TR MASTER

Tr Master Koruma Güvenlik A.Ş., 2004 yılında uzman kadrosunu bir araya getirerek güvenlik sektöründe en iyi ve kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyet göstermeye başladı. Amacımız, sizlerin yaşam alanlarını ve alanlarınızın güvenlik risklerini analiz ederek maksimum güvenlik zincirini oluşturmak ve yönlendirme, danışmanlık ve denetim hizmetleri sunmaktır.

Tr Master Koruma Güvenlik A.Ş. olarak, deneyimli yönetim kadromuz ve eğitimli güvenlik personellerimizle, 5188 sayılı yasaya uygun ISO 9001-2000 Standartlarına göre hareket ediyoruz. Huzurlu ve güvenli bir ortamda olmanızı sağlamak için 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunuyoruz.

TR MASTER İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, TR MASTER firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Güvenlik %69.2
Temizlik %15.4
Restorancılık %6.2
Hizmet %6.2
Danışmanlık %3.1

TR MASTER İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, TR MASTER firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Güvenlik %69.2
Temizlik %15.4
Danışma %9.2
Restoran %6.2

TR MASTER İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, TR MASTER firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Güvenlik Görevlisi %44.3
Danışma Görevlisi %23
Temizlik Görevlisi %13.1
Güvenlik Amiri %3.3
Çay Servis ve Temizlik Elemanı %3.3
Diğer %13.1

TR MASTER İçin Şehir Dağılımı

TR MASTER firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
İstanbul Avrupa %50.8
İstanbul Anadolu %39.3
Bursa %3.3
Kocaeli %3.3
Tekirdağ %3.3

TR MASTER iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Tr Master" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur