facebook

Ulusal Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri

Ulusal Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri İş İlanları

Ulusal Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri İş Başvurusu

Ulusal Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri

Ulusal Özel Güvenlik ve Koruma A.Ş., 2004 yılında kurulmuş olup Candemir Holding bünyesinde faaliyet göstermektedir. 15 yılı aşkın bir süredir, son teknoloji donanıma sahip binlerce uzman personeliyle birlikte yüzlerce büyük firmaya hizmet vermektedir.

Ulusal Özel Güvenlik ve Koruma A.Ş., güvenlik alanında bilgi ve deneyimini hizmet odaklı bir yaklaşımla birleştirerek dünya standartlarında güvenlik hizmetleri sunmaktadır. Türkiye'nin özel güvenlikte önde gelen markası olan Ulusal Özel Güvenlik ve Koruma, havaalanları, plazalar, şantiyeler, bankalar, depolar, eğitim kurumları, fabrikalar, alışveriş merkezleri ve mağazalar gibi farklı sektörlerde müşterilerin ihtiyaçlarına özel çözümler sunmaktadır. Ayrıca, özel uzmanlık gerektiren alanlarda geliştirdiği üstün sistemler ve profesyonel personel kadrosuyla Bodrum Havalimanı ve Mardin Havalimanı gibi örnek projelerde güvenlik hizmeti sağlamıştır.

Ulusal Özel Güvenlik ve Koruma A.Ş., müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak amacıyla sürekli olarak yenilikçi çözümler üretmekte ve sektördeki en iyi uygulamaları benimsemektedir. Profesyonel yaklaşımı, güvenilir hizmetleri ve güncel teknolojiyi kullanarak müşterilerine en iyi güvenlik deneyimini sunmeyi hedeflemektedir.

Güvenlik alanında lider bir konumda bulunan Ulusal Özel Güvenlik ve Koruma A.Ş., müşterilerinin güvenliğini sağlamak ve onların değerli varlıklarını korumak için kararlılıkla çalışmaktadır. Etkin risk yönetimi, kaliteli hizmet anlayışı ve güvenilirlik ilkesiyle Ulusal Özel Güvenlik ve Koruma, sektördeki öncü konumunu sürdürmeye devam etmektedir.

Ulusal Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Ulusal Özel Güvenlik Ve Koruma Hizmetleri" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur