UNO - UNMAŞ UNLU MAMÜLLER

UNO - UNMAŞ UNLU MAMÜLLER İş Başvurusu

UNO - UNMAŞ UNLU MAMÜLLER

UNMAŞ A.Ş., 1990 yılında un ve buğday sektörünün lider kuruluşu Doruk Grubu tarafından kuruldu. Başlattığı her girişimde standartları daima daha yükseğe çekmek misyonu ile hareket eden UNMAŞ A.Ş., 1991’de üretime geçti. Ekmek sektörüne evrensel standartlarda üretim anlayışı getirerek, ekmek üretimine yepyeni bir boyut kazandıran UNMAŞ A.Ş., UNO markasıyla Türk insanını ambalajlı ekmekle tanıştırarak, un ve unlu mamüller sektöründe bir ilki gerçekleştirdi.
UNMAŞ A.Ş., 23 yıldan bu yana sofralarımızın nimeti ekmeğin, dengeli beslenmede hak ettiği yeri alabilmesi ve Türk insanın sağlıklı beslenmesinde “doğru ekmek” tüketmesi için , tüm ürünlerinde buğdayın en iyi halini kullanmayı kendine ilke edinmiştir.
UNMAŞ A.Ş., Tübitak, Hacettepe Üniversitesi Gıda Mühendisliği ve İstanbul Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği ile ARGE konusunda ortak çalışmalarda bulunmaktadır.

UNO - UNMAŞ UNLU MAMÜLLER İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, UNO - UNMAŞ UNLU MAMÜLLER firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Üretim %66.7
Dağıtım %33.3

UNO - UNMAŞ UNLU MAMÜLLER İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, UNO - UNMAŞ UNLU MAMÜLLER firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Dağıtım %33.3
Üretim %33.3
Vardiya %33.3

UNO - UNMAŞ UNLU MAMÜLLER İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, UNO - UNMAŞ UNLU MAMÜLLER firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Üretim Elemanı %33.3
Dağıtım Elemanı %33.3
Vardiya Sorumlusu %33.3

UNO - UNMAŞ UNLU MAMÜLLER İçin Şehir Dağılımı

UNO - UNMAŞ UNLU MAMÜLLER firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
Ankara %28.6
Antalya %28.6
İstanbul Anadolu %28.6
Türkiye Geneli %14.3

UNO - UNMAŞ UNLU MAMÜLLER iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Uno - Unmaş Unlu Mamüller" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur