facebook

Yeşilyayla Kesici Aletler

İmalat Bursa pirge.com

Yeşilyayla Kesici Aletler İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Hakkında

Yeşilyayla Kesici Aletler

Yeşilyayla Kesici Aletler Ltd. Şti., 1879 yılından beri, 6 kuşaktır, Bursa’da, bıçak ve kesici alet üretiminde faaliyet göstermektedir. Şirket, 150 çalışanı ve günlük 15.000 adet üretim kapasitesi ile 5500 m2 kapalı alanda, Kestel ve Küçükbalıklı tesislerinde üretim göstermektedir. Hammadde olarak Alman, Fransız, İskandinav ve İspanyol orijinli yüksek karbonlu paslanmaz özel çelik alınmakta, bu özel çelik firmanın kendi bünyesindeki ısıl işlem ve sub-zero/temperleme fırınlarında ve yüksek teknolojiye sahip taşlama ve enjeksiyon robotlarında//makinelerinde işlenmekte, daha sonra Pirge isminin de kökeni olan Bıçağın Ustaları tarafından el işçiliği ile bilenmekte, en sonunda ise paketlenip şeflerin, pastacıların, kasapların, ev kullanıcılarının restoranlarına veya mutfaklarına doğru yolculuklarına çıkmaktadırlar. Yeşilyayla Kesici Aletler' şirketinin en önemli markası Pirge'dir. Türkiye'deki şeflerin tercihi olan Pirge markası çatısında, şefler için özel üretilmiş Ecco, Duo, Gastro, Classic serileri, kasaplar için özel üretilmiş Pro2002, Superior, Duo, Venge ve Butcher's serileri, pastacılık malzemeleri konusunda Türkiye lideri Creme serisi, ve ev kullanımı için özel olarak üretilmiş PureLine, Deluxe, Sultan, Profi, Elite, Titan East ve CremeHome serileri bulunmaktadır. Yeşilyayla Kesici Aletler şirketi, son kullanıcı ihtiyaçlarını ve motivasyonlarını en iyi anlayan şirket olma yolunda emin adımlarla ilerlemekte, Türkiye'de ve dünyada satış noktaları olan müşterilerine hizmet seviyesini de sürekli artırarak, Keskinlik, Paslanmazlık ve Tasarım'a sahip kesici aletleri müşterilerine erişilebilir fiyatlarda sunarak global bir şirket olma yolunda günden güne ilerlemektedir. Yeşilyayla Kesici Aletler şirketi, sorumlu ve duyarlı bir işveren olarak, işçi sağlığı ve güvenliği için yatırım yapmakta, hem fabrikanın çevre dostu olmasına hem de ürünlerin geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilmesine kritik önem vermekte, işçi hakları ve şirket haklarını aynı anda koruyacak politikalar üretmektedir.

Yeşilyayla Kesici Aletler iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Yeşilyayla Kesici Aletler" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?