Pozisyon
 (1 Seçim)
Satış Danışmanı
Bölüm
 (0 Seçim)
Sektör
 (0 Seçim)
Cinsiyet
 (0 Seçim)
Çalışma Şekli
 (0 Seçim)
Tarih
 (0 Seçim)
Diğer Seçenekler
(0 Seçim)
marker

Ankara Satış Danışmanı iş ilanları

Ankara'da Satış Danışmanı Arayanlar

En yeni Ankara Satış Danışmanı iş ilanları ve eleman ilanlarına Herkesten Önce Sen Başvur!

Ankara Satış Danışmanı İş İlanları

Başkent Ankara, Türkiye’nin en kalabalık ikinci kenti olarak bilinir. Gelişmiş kentleşmesi ve ekonomik faaliyetleri ile öne çıkan Ankara’da hemen hemen her sektör faaliyet gösterir. Eğitim, savunma, hayvancılık, turizm, ulaşım gibi sektörlerin ağırlık kazandığı kentte hizmet alanı da bir hayli öne çıkar. Kentin farklı ilçelerinde değişik konseptlerde çok sayıda satış mağazası yer alır. Bu nedenle, hizmet, mal ve ürün satışı yapılan bu işletmelerde görev alacak satış danışmanlarına da çok sık ihtiyaç duyulur. Satış danışmanları, ilgili alanda faaliyet gösteren iş yerlerinde önemli bir pozisyonda görev alır. Farklı çalışma şekilleri ile görevlerini icra eden satış danışmanları, müşteril ile firma arasındaki iletişim sağlar. Tecrübeli ve tecrübesiz adaylara yer verilen bu iş kolu, Ankara’da pek çok kişiye istihdam sağlar. Siz de başkentte ilgili pozisyonda görev yapmak istiyorsanız, Eleman.net’te yer alan Ankara satış danışmanı iş ilanlarını inceleyebilir, başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Ankara’da Satış Danışmanı İş İmkanları Nelerdir?

Ankara’da satış danışmanları için sunulan iş imkanları oldukça çeşitlidir. Bu kişiler, kentte sayısı bir hayli fazla olan alışveriş merkezlerinde hizmet verebilir. Çok sayıda farklı konsepte sahip mağazalar, nitelikli ve yetenekli satış elemanları ile çalışmak ister. Öte yandan bu kişiler AVM’lerin yanı sıra şehrin ünlü alışveriş caddelerinde ve sokaklarında yer alan butiklerde, mağazalarda ve her türlü ürün ve hizmet satışı yapan işletmerde çalışabilir. Ankara’da; tıbbi ürün satışı yapılan iş yerlerinde, oyuncakçılarda, kozmetik mağazalarında, organizasyon şirketlerinde, dil okullarında ve gayrimenkul şirketlerinde satış danışmanları için çok sayıda iş fırsatı mevcuttur. Siz de Ankara satış danışmanı iş ilanları bay ve bayan kategorilerini araştırarak, hizmet vermek istediğiniz alana yönelik yayınlanan seçeneklere başvurunuzu iletebilirsiniz.

Ankara Satış Danışmanı İş İlanlarında Aranan Özellikler Nelerdir?

Ankara’da satış danışmanı olmak isteyen adaylardan talep edilen belli başlı nitelikler bulunur. Belirli bir eğitim kriterinin yer almadığı bu iş ilanlarında adayların bazı özelliklere sahip olması beklenir. Ancak üniversitelerin Satış ve Pazarlama, İşletme, İktisat ve Pazarlama bölümlerinden mezun olan veya halen eğitimlerine devam eden adaylar ilgili pozisyon için avantaj sağlar. Bunun yanı sıra satış danışmanlığı ile ilgili eğitim veren kurslara veya sertifika programlarına katılarak da kendinizi geliştirebilir, yetkinliklerinizi artırabilirsiniz. Eğitim ve belge kriterlerinin yanı sıra Ankara satış danışmanı ilanlarında adaylarda aranan özellikler şu şekilde sıralanabilir:

 • Sorumluluk sahibi ve titiz çalışmak,
 • Dış görünüşüne ve hijyen kurallarına önem vermek,
 • Ekip çalışmasına yatkın olmak,
 • İkna kabiliyeti yüksek ve özverili olmak,
 • Müşterilerle sağlıklı iletişim kurabilecek ifade yeteneğine sahip olmak.

Ankara’da Satış Danışmanı Arayan Firmalar ve Sektörler Nelerdir?

Güncel Ankara satış danışmanı iş ilanları ile eleman arayan firmaların faaliyet gösterdiği sektörler oldukça farklıdır. Her türlü ürün satışı yapılan yerlerde satış danışmanlarına ihtiyaç olduğu için bu pozisyon için istihdam sağlanan iş sahaları da bir hayli geniştir. Ancak Eleman.net’te ilgili kategoride yer alan ilanlar incelendiğinde öne çıkan ilanları yayınlayan firmaların faaliyet alanlarının şu sektörler çerçevesinde şekillendiği görülür:

 • Kozmetik,
 • Sağlık,
 • Gayrimenkul,
 • Tekstil,
 • Gıda,
 • Beyaz eşya,
 • Eğitim,
 • Mobilya,
 • Bijuteri,
 • Telekomünikasyon,
 • Teknoloji.

Siz de kriterlerinize en uygun sektörü ve iş kolunu belirleyerek Ankara’da satış danışmanı olmak üzere başvurularınızı tamamlayabilirsiniz.

Ankara Satış Danışmanı İş İlanlarına Nasıl Başvurabilirim?

Ankara satış danışmanı yeni iş ilanlarına Eleman.net’ten dilediğiniz zaman başvuru yapabilirsiniz. İlk olarak burada kendinize ait kapsamlı bir özgeçmiş hazırlamanız gerekir. Daha sonra başkent özelinde yayınlanan tüm satış danışmanı iş ilanlarını listeleyebilirsiniz. Karşınıza çıkan geniş iş fırsatları yelpazesini de çeşitli filtreleme yöntemleri uygulayarak size uygun hale getirmeniz mümkün olur. İlanları; pozisyonlarına, ilçelerine, bölümlerine ve sektörlerine göre sıralayarak incelemelerinize devam edebilirsiniz. Yine çalışma şekli, cinsiyet, tarih gibi farklı filtrelemeleri de kullanabilir, sizin için ideal alternatiflere ulaşıncaya kadar araştırmalarınızı sürdürebilirsiniz. Daha sonra beğendiğiniz ilanların detaylarını görüntüleyebilir, iş tanımı ve aday kriterleri size uygun olanlara başvurunuzu kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz ilanı daha sonra başvurmak üzere favorilerinize de eklemeniz mümkün olur. İlan detayında firmaların yer verdiği; eğitim, deneyim, cinsiyet, yan haklar ve çalışma şeklini dikkatle inceleyerek başvurunuzu tamamlayabilir, Ankara’da satış danışmanı olmak için adımınızı atabilirsiniz.

Gizle Devamını Göster

Ankara Satış Danışmanı Sık Sorulan Sorular

Ankara’da Satış Danışmanları İçin hangi Çalışma Şekilleri Bulunur?

Ankara’da satış danışmanları için birden fazla çalışma düzeni sunulur. Ağırlıklı olarak tam zamanlı çalışma şekli mevcuttur. Ancak bu meslek dalı part time çalışma olanağının da sıklıkla rastlandığı bir pozisyondur. Öte yandan kimi firmalar dönemsel olarak çalışacak satış danışmanlarına duydukları ihtiyacı da Eleman.net’teki iş ilanları aracılığıyla duyurur.

Ankara’da Satış Danışmanları Ne kadar Kazanır?

Ankara’da satış danışmanlarının kazançları ve maaş oranları farklı etkenlere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Çalışma koşulları ve faaliyet alanı ücretlendirmeye etki ederken, çalışma şekli de bu bağlamda belirleyici olur. Tam zamanlı, part time veya prim esasına dayalı çalışan kişilerin maaş miktarları birbirinden farklıdır. Firmaların iş hacmi ve kapasitesi de elemanların alacağı ücreti etkiler.

Ankara’daki En Güncel Satış Danışmanı İş İlanlarına Nasıl Ulaşılır?

Ankara şehrinde yayınlanan en yeni satış danışmanı iş ilanlarına ulaşmak için Eleman.net’in filtreleme fonksiyonunu kullanabilirsiniz. Buradan son bir günde yayınlanan ilanları görüntüleyebilir, böylece en güncel satış danışmanı iş ilanlarına erişim sağlayabilirsiniz.

Gizle
Devamını Göster

Ankara İş İlanları

Ankara'da iş arıyorsan hemen özgeçmiş oluştur firmalarla mesajlaşmaya başla, video özgeçmişinle oturduğun yerden iş bul.

Özgeçmiş Oluştur

Ankara'da İş mi Arıyorsunuz?

Ankara'da İş Mi Lazım?

Ankara iş ilanlarına eleman.net ile iş başvurusu yap. İş arama formunu kullanarak Ankara'da istediğin ilçedeki, istediğin alanlardaki iş ilanlarına ulaşabilirsin. Video Özgeçmiş oluştur, oturduğun yerden iş bul. Aradığın işe daha hızlı kavuşmak için hemen şimdi video özgeçmişini oluştur.

Ankara'da yeni yayınlanan iş ilanlarından haberin olmasını istiyorsan, hemen özgeçmiş oluştur. Sana uygun ilanları eposta adresine ve mobil bildirim izni verirsen, telefonuna göndereceğiz. Gönderiğimiz Ankara Satış Danışmanı iş ilanları arasından, kendine uygun olanlara hemen iş başvurusu yap. Şubat 2024 tarihindeki eleman arayan firmaların ilanları arasında arama yaparak kendine uygun ilanları görebilirsin. "Yakınımdaki Ara" özelliğiyle yakınındaki ilanlara daha kolay ulaşabilirsin.

Favori İş İlanları

Seçtiğiniz iş ilanlarını favorilerinize ekleyebilirsiniz. İş başvurusu yapmak için daha sonra kullanabilirsiniz.

Aradığınız "Ankara Satış Danışmanı" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur