facebook

Favori İş İlanları

Seçtiğiniz iş ilanlarını favorilerinize ekleyebilirsiniz. İş başvurusu yapmak için daha sonra kullanabilirsiniz.

Pozisyon
 (1 Seçim)
Operatör
Bölüm
 (0 Seçim)
Sektör
 (0 Seçim)
Cinsiyet
 (0 Seçim)
Çalışma Şekli
 (0 Seçim)
Tarih
 (0 Seçim)
Diğer Seçenekler
(0 Seçim)
marker

Gebze Operatör iş ilanları

Gebze Bölgesinde Operatör Arayanlar

Gebze Operatör iş ilanları ve eleman ilanları ile aradığın işi bul. Gebze Operatör iş ilanları seni bekliyor. İş ilanları Gebze Operatör iş fırsatları burada!

Kocaeli ve diğer ilçelerindeki iş ilanlarını da inceleyin.

Gebze Operatör İş İlanları

Operatör yol ve inşaat yapımı, taş ve maden ocakları gibi farklı iş makinelerinin kullanıldığı sahalarda çalışan kişidir. Operatörler farklı iş makinelerine uygun olarak verilen eğitimleri başarıyla tamamlayarak spesifik olarak bir iş makinesi üzerinde ustalaşır ve belge sahibi olur. Bu nedenle operatör iş ilanlarına başvuru yaparken makine çeşidine ve ilan özelliklerine detaylı olarak bakılması gerekir.

Türkiye’nin sanayi ve lojistik açısından en gelişmiş şehirlerinin başında gelen Kocaeli operatör olarak çalışmak isteyenler için geniş istihdam olanağına sahiptir. Kocaeli’ne bağlı olan Gebze ilçesi de büyüklüğü ve sanayi açısından gelişmişliği ile operatör olarak hizmet vermek isteyenlerin başlıca çalışma alanları arasında yer alır.

Gebze operatör iş ilanları bu nedenle Eleman.net üzerinden en çok yayınlanan meslek ilanları arasında yer alır. Kocaeli’nin en büyük ilçesi Gebze, İstanbul’a yakın olması nedeniyle bu şehirde yaşayanlar tarafından da çalışmak için tercih edilen bölgeler arasında yer alır.

Gebze’de operatör olarak çalışmak isteyen kişilerin iş makinesine uygun eğitimi almış olması ve deneyim kazanması beklenir. İş başvurusu yapan adayların vinç, kamyon, ekskavatör ve buldozer gibi farklı iş makinelerinden birini kullanması istenebilir. Ayrıca sektörel olarak da lojistik, inşaat, bayındırlık gibi farklı alanlarda çalışma deneyimi aranabilir.

Gebze'de Operatör İş İmkanları Nelerdir?

Gebze ilçesinde sanayi kuruluşlarının yanı sıra tarım, otomotiv, inşaat, lojistik gibi farklı sektörlerde de operatör olarak iş makinesi kullanmak mümkündür. İstanbul ve İzmit’i birbirine bağlayan karayolu üzerine sıralanan fabrikalar, üretim tesisleri de özellikle vinç operatörleri için iş imkanı sunar.

Gebze operatör yeni ve güncel iş ilanları arasından size en uygun olanı seçerken işletmelerin farklı imkanlar sunduğunu görebilirsiniz. Vardiyalı çalışma sistemi, esnek saatlerde çalışma ya da mesai düzeninde çalışma gibi farklı yöntemler sunulur. İş makinesi türü ve işletme faaliyetlerine göre çalışma günleri ve saatleri değişiklik gösterir. Buna bağlı olarak maaş ve mesai ücreti, prim ve yan haklar değişkendir. Maaş, SSK, yol, yemek ücretleri ya da servis ve yemekhane gibi imkanlar adaylara sunulur.

Gebze Operatör İş İlanlarında Aranan Özellikler Nelerdir?

Operatörlük mesleği iş makinesi kullanmaya dayalı olduğundan saha da yapılan tehlikeli işler sınıfına girer. Bu sebeple işverenler adaylarda mesleki beceri, nitelik, eğitim ve bazı özellikler arar. Bu özellikleri Eleman.net işveren detay sayfalarında yer alan açıklamalardan inceleyerek size uygunluğuna karar verebilirsiniz. Genellikle Gebze operatör ilanları arasında bazı ortak özellikler aranır. Adaylarda aranan çoğu özellik şunlardır:

  • G sınıfı ehliyet sahibi olmak, Psikoteknik Raporu, Ağır ve Tehlikeli İşler Çalışabilir Raporu
  • İş makinesi türüne göre Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurumlardan eğitim almak ve başarıyla tamamlamak
  • İş makinesi kullanmak için yeterli beceriye ve fiziksel özelliklere sahip olmak, el ve göz koordinasyonunun iyi olması
  • İşi planlanan zaman içerisinde projeye uygun bir şekilde tamamlamak için zaman yönetimi yapabilmek
  • Ekinindekilerle uyumlu bir şekilde çalışmak ve amirleriyle iyi bir iletişimin olması
  • Pratik zeka ve sorunla karşılaşınca soğukkanlılığını korumak, çözüm odaklı olmak

Gebze'de Operatör Arayan Firmalar ve Sektörler Nelerdir?

Gebze operatör iş ilanları bay ilanları çoğunlukla karşınıza çıkar. Mesleki zorluk nedeniyle erkek elemanların çalıştırıldığı bir iş koludur. Vinç, kepçe, buldozer, forklift gibi birçok farklı araç iş makinesi sınıfına girer. Bu makinelerin kullanıcısı olan operatörlerin iş seçenekleri geniştir. İnşaat, sanayi, üretim, imalat, otomotiv, lojistik, taşımacılık, madencilik, tarım gibi birçok farklı sektörde operatörlere ihtiyaç duyulur.

Operatör çalışabilme yetkisi olan iş makinesine göre farklı iş kollarını deneyebilir. Örneğin kule vinç operatörü lojistik, nakliye, inşaat gibi birçok farklı sektörde iş imkanına sahip olur. Bu nedenle iş ilanlarını detaylı inceleyerek kariyer edinmek istediğiniz sektörü seçebilirsiniz.

Gebze Operatör İş İlanlarına Nasıl Başvurabilirim?

Güncel Gebze operatör iş ilanları arasından size en uygun olanı belirlemek için Eleman.net ile arama yapabilirsiniz. Arama bölümünden etiketli arama yaparak ya da iş alanlarınızı kategorilerden seçerek size uygun olanları bir arada görebilirsiniz. İş ilanlarını filtreleyerek ya da sıralayarak aramanızı daha hızlı hale getirmeniz mümkündür.

İşveren detay sayfalarında işletmelerin adaylarda aradığı kriterler, şirket bilgileri ve iş tanımı gibi farklı açıklamalara yer verilir. Bazı işletmeler maaş ve yan haklar konusunda da detaylı açıklamalar yapar. İş başvuru yöntemi olarak iki farklı yol izleyebilirsiniz. Birçok işletme online olarak başvuru topladığı için sistemde kayıtlı CV formunuzun olması gerekir. Kayıtlı CV yapılan her başvuruda internet ortamından işverene direkt olarak gönderilir. İşletme bilgilerini paylaşarak yüz yüze iletişim imkanı sunan işverenler de vardır.

Aradığınız iş ilanına hızlı ve kolay yoldan ulaşmak için şimdi Eleman.net üyeliğinizi ücretsiz olarak başlatarak hemen profilinizi oluşturabilirsiniz.

Gizle Devamını Göster

Gebze Operatör Sık Sorulan Sorular

Operatör iş ilanlarında aranan özellikler nelerdir?

Operatör belgesi, G sınıfı ehliyet, Psikoteknik raporu, sağlık raporu, zaman yönetimi ve iyi derecede iş makinesine hakimiyet özellikleri aranır.

Operatör nerede çalışabilir?

Sanayi ve lojistik alanlarında iş makinesine göre çalışma imkanı olsa da başlıca çalışma bölgeleri inşaatlar, taş ve maden ocakları gibi yerlerdir.

Güncel operatör iş ilanlarına nereden ulaşabilirim?

Eleman.net üzerinden aradığınız iş ilanına anında ulaşarak ilk iş başvurunuzu online yapabilirsiniz. Hızlı bir şekilde özgeçmiş oluşturup ilanları tarih ve uygunluğuna göre sıralamanız mümkündür.

Gizle
Devamını Göster
Operatör

Operatör Ne İş Yapar, Ne Kadar Maaş Alır?

Operatör nedir sorusu “Ağır iş makinelerini kontrol eden ve her türlü sorumluluklarını üstlenen kişilerdir.” şeklinde kısa ve öz cevaplanabilir. Bina, köprü, tünel ve yol gibi yapıların inşasında büyük rol oynayan operatör, farklı iş makinelerini kullanabilecek donanıma sahiptir. Operatörlük, çeşitli eğitimlerden geçildiği için istihdam oranı yüksek bir meslektir. Çünkü görev ve sorumlulukları iş makinesinin modeline göre değişebilir. Her makinenin kullanım şekli de aynı değildir. Bu sebeple ope... Devamını Göster

Operatör Nedir, Nasıl Olunur?
Operatör Maaşları

İş İlanları

Gebze İlçesinde iş arıyorsan hemen özgeçmiş oluştur firmalarla mesajlaşmaya başla, video özgeçmişinle oturduğun yerden iş bul.

Özgeçmiş Oluştur

Gebze Bölgesinde İş mi Arıyorsunuz?

Gebze Bölgesinde İş Mi Lazım?

Gebze Bölgesinde iş ilanlarına eleman.net ile iş başvurusu yap. İş arama formunu kullanarak istediğin ilçedeki, istediğin alanlardaki iş ilanlarına ulaşabilirsin. Video Özgeçmiş oluştur, oturduğun yerden iş bul. Aradığın işe daha hızlı kavuşmak için hemen şimdi video özgeçmişini oluştur.

Gebze Bölgesinde yeni yayınlanan iş ilanlarından haberin olmasını istiyorsan, hemen özgeçmiş oluştur. Sana uygun ilanları eposta adresine ve mobil bildirim izni verirsen, telefonuna göndereceğiz. Gönderiğimiz Gebze Operatör iş ilanları arasından, kendine uygun olanlara hemen iş başvurusu yap. Eylül 2023 tarihindeki eleman arayan firmaların ilanları arasında arama yaparak kendine uygun ilanları görebilirsin. "Yakınımdaki Ara" özelliğiyle yakınındaki ilanlara daha kolay ulaşabilirsin.

Aradığınız "Gebze Operatör" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur