facebook

Favori İş İlanları

Seçtiğiniz iş ilanlarını favorilerinize ekleyebilirsiniz. İş başvurusu yapmak için daha sonra kullanabilirsiniz.

Pozisyon
 (1 Seçim)
Mobilya Ustası
Bölüm
 (0 Seçim)
Sektör
 (0 Seçim)
Cinsiyet
 (0 Seçim)
Çalışma Şekli
 (0 Seçim)
Tarih
 (0 Seçim)
Diğer Seçenekler
(0 Seçim)
marker

İstanbul Avrupa Mobilya Ustası iş ilanları

İstanbul Avrupa'da Mobilya Ustası Arayanlar

İstanbul Avrupa Mobilya Ustası iş ilanları ve eleman ilanları ile aradığın işi bul. İstanbul Avrupa Mobilya Ustası iş ilanları seni bekliyor. İş ilanları İstanbul Avrupa Mobilya Ustası iş fırsatları burada!

İstanbul Anadolu ve İstanbul genelindeki diğer iş ilanlarını da inceleyin.

İstanbul Avrupa Mobilya Ustası İş İlanları

Kanepe, masa, koltuk ve sandalye gibi mobilyaların imalatı esnasında uzmanlığını kullanan personellere mobilya ustası denir. İstanbul Avrupa yoğun bir ticaret merkezi olduğu için bu bölgede firmalar çok sayıda İstanbul Avrupa mobilya ustası ilanları yayınlar. İstanbul Avrupa yakasında yayınlanan ilanları incelediğinizde adayların mobilya imalatı sürecine profesyonel olarak destek sunabilmesi ve üretimle ilgili ekipman kullanımına hakim olması talep edilir. Mobilya ustası tasarım bölümünden gelecek çizimleri okur ve ham maddeyi en doğru şekilde kullanarak planlanan tasarımların ortaya çıkmasını sağlar. Bir mobilya ustasının teknik bakımdan bazı yeteneklere sahip olması gerekir. Ev ve işyeri gibi yerlerde kullanılan mobilyaların seri ve sağlam bir şekilde üretimi için mobilya ustalarına çok büyük iş düşer. Mobilya ustası gelen siparişler için model tasarımı oluşturan tasarım bölümünün teknik çizimlerini okuyabilmelidir. Bu nedenle proje okuyan ve doğru bir şekilde ölçüm yapabilen mobilya ustalarına sektörde çok ihtiyaç vardır. Eğer mobilya imalatı konusunda eğitiminiz bulunuyor ve bu alanda tecrübeye sahipseniz siz de Eleman.net ile mobilya firmalarının yayınladığı iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz. Eleman.net’te tarih kriterini filtreleyerek İstanbul Avrupa mobilya ustası yeni iş ilanları kolaylıkla keşfedilebilir.

İstanbul'da Avrupa'da Mobilya Ustası İş İmkanları Nelerdir?

İstanbul Avrupa yakasında mobilya üreticisi olan firmalarda mobilya ustaları için iş imkânları bulunur. Üretim sektörünün yanı sıra dekorasyon ve ahşap sektöründe de çok sayıda şirket mobilya ustası arayışı içine girer. Ayrıca mobilya ustalarının mobilya montajı yapan işletmelerde kolaylıkla iş olanağı bulunur. Marangozlar da mobilya ustası ilanları yayınlar. Lojistik sektöründe mobilya nakliyesi yapan firmalarda da mobilya ustaları için iş imkânları vardır.

İstanbul Avrupa Mobilya Ustası İş İlanlarında Aranan Özellikler Nelerdir?

Mobilya ustası için ilan veren firmalar personellerin teknik bakımdan bilgi birikiminin yeterli olmasına dikkat eder. İmalat aşamasındaki yardımcı ekipmanların ve ürünlerin yanlış kullanımında zaman kaybı yaşanacağı için firmalar adayların üretim sürecinin detaylarına ve inceliklerine hakim olmasını bekler. Şirketler mobilyaların seri bir şekilde üretimi için adayların pratik ve hızlı olmasını ister. Bunun yanı sıra mobilya üreticileri 7/24 çalıştığı için vardiyalı çalışmaya uyum gösterebilecek adaylar arasından tercihte bulunur. Bazı mobilya üreticileri evlere ve işyerlerine gidip mobilya kurulumu ve montajı yaptığı için dış görünümüne özen gösteren, güler yüzlü ve müşterilerle iyi iletişim kurabilecek adayları uygun bulur. Mobilya ustalarının üretim işini doğru bir şekilde gerçekleştirebilmesi ve teknik yeterliliğinin olması gerekir. Bu sebeple, bazı şirketler bir mobilya üreticisi firmada ya da marangozhanede deneyim edinmiş adayları yeterli görürken bazı üreticiler de ustanın meslekle ilgili eğitim almış olmasını tercih eder. Şirketler adayların modüler mobilya, mekan düzenleme, birleştirme, numune yapma, makine kesimi, elde kesme ve birleştirme gibi konularda deneyimli olmasını isteyebilir. Ayrıca bazı üreticiler üretimi bilgisayar destekli olarak gerçekleştirdiği için özellikle bu konuda donanımı olan adaylar arasından seçim yapar. İstanbul Avrupa mobilya ustası iş ilanları bay adayların askerlikle ilişiği olmaması beklenerek yayınlanır. Sizin de mobilya imalatında yeterliliğiniz varsa ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecekseniz Eleman.net üzerindeki İstanbul Avrupa mobilya ustası iş ilanları ile yeni bir pozisyonda iş bulabilirsiniz.

İstanbul Avrupa'da Mobilya Ustası Arayan Firmalar ve Sektörler Nelerdir?

Çok farklı sektörlerde firma mobilya üretimi yaparak ustalık pozisyonunda iş ilanları yayınlar. Başta İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası olmak üzere Ankara, Kocaeli, İzmir ve Bursa gibi şehirlerde mobilya üreticisi firmalar mobilya ustası ihtiyacı duyar. En sık mobilya ustası arayan firmalar mobilya üretimi sektöründedir. Bunu ahşap ve dekorasyon sektörü takip eder. Mobilya üretimi, ahşap ve dekorasyon sektörlerinde faaliyet yürüten şirketlerde mobilya ustalarının iş bulabilmesi kolaylaşır. Eleman.net ile İstanbul Avrupa yakasında yayınlanan mobilya ustası iş ilanlarını inceleyerek hangi firmaların mobilya ustası arayışı içinde olduğunu görebilirsiniz. Böylece size en uygun sektörlerdeki firmaların yayınladığı iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

İstanbul Avrupa Mobilya Ustası İş İlanlarına Nasıl Başvurabilirim?

İstanbul Avrupa yakasında mobilya ustası pozisyonuna yerleşilebilmek ve bu alandaki iş ilanları için yapılan başvurularda bir adım öne geçebilmek için her şeyden önce işin gerektirdiği özelliklere sahip olmak gerekir. Öncelikle mobilya ustalığı için mobilya hakkında teknik bilginin yeterli olması önemlidir. Eleman.net üzerinde yayınlanan mobilya ustası iş ilanlarında mobilya konusunda teknik bilgi sahibi olunması ve deneyim konusu öne çıkar. Bazı firmalar Eleman.net’te yayınladığı iş ilanlarında adayların meslek eğitimi almasını bekler. Eleman.net üzerinde kendiniz içi en uygun filtrelemeleri yaparak iş ilanlarını inceleyebilirsiniz. Sitede tarih, pozisyon, çalışma şekli, sektör, konum gibi kriterler filtrelenebilir ve böylece adaylar kendileri için en uygun işlere göz gezdirebilir. Sitede tarih filtrelenerek firmaların yayınladığı en güncel İstanbul Avrupa mobilya ustası iş ilanları kolaylıkla bulunabilir. Siz de mobilya ustası pozisyonunda yeterli donanıma sahipseniz Eleman.net ile özgeçmiş oluşturarak ilanlara başvuruda bulunabilirsiniz.

Gizle Devamını Göster

İstanbul Avrupa Mobilya Ustası Sık Sorulan Sorular

Mobilya Ustası Olabilmek için Hangi Eğitimler Alınmalıdır?

Mobilya ustası olabilmek için okullarda ya da meslek edindirme kurslarında mekan düzenleme, modüler mobilya, elde kesme ve birleştirme, makinede kesme ve birleştirme, numune yapma ve bilgisayar eğitimlerinin alınması gerekir.

İstanbul Avrupa’da Mobilya Ustası Olabilmek için Neler Gerekir?

Mobilya ustası olabilmek için adayların bir fabrikada ya da mobilya atölyesinde tecrübe kazanmış olması önemlidir. Ayrıca mobilya alanında bir lise ya da meslek yüksekokulu eğitimi almış kişiler de mobilya ustası olabilir. Meslek kurslarında mobilya ustalığı eğitimi almış kişiler mobilya ustalığı konusunda bir kariyer planı yapabilir.

İstanbul Avrupa’da Hangi Sektörlerde Mobilya Ustası İhtiyacı Vardır?

İstanbul Avrupa’da mobilya üretimi, dekorasyon, ahşap ve lojistik sektöründe mobilya ustası ihtiyacı bulunur.

Gizle
Devamını Göster
Mobilya Ustası

Mobilya Ustası Ne İş Yapar, Ne Kadar Maaş Alır?

Üretim sektöründe zanaatkar olarak çalışmak isteyenler “Mobilya ustası nedir?” merak eder. Genel olarak ahşap, metal, kumaş ve sünger gibi farklı malzemeleri kullanarak masa, sandalye, koltuk ve dolap gibi ev ve ofis eşyaları üreten kişiye mobilya ustası adı verilir.Mobilya Ustası Kimdir?Mobilyanın üretim süreci, kullanılan araç ve gereçler hakkında detaylı bilgi sahibi olan kişidir. Ev, ofis ve kuruluşlar için tasarım yaparak ya da tasarımları uygulayarak mobilya üretir. Eşyaların imalatı sıras... Devamını Göster

Mobilya Ustası Nedir, Nasıl Olunur?
Mobilya Ustası Maaşları

İstanbul Avrupa İş İlanları

İstanbul Avrupa'da iş arıyorsan hemen özgeçmiş oluştur firmalarla mesajlaşmaya başla, video özgeçmişinle oturduğun yerden iş bul.

Özgeçmiş Oluştur

İstanbul Avrupa'da İş mi Arıyorsunuz?

İstanbul Avrupa'da İş Mi Lazım?

İstanbul Avrupa iş ilanlarına eleman.net ile iş başvurusu yap. İş arama formunu kullanarak İstanbul Avrupa'da istediğin ilçedeki, istediğin alanlardaki iş ilanlarına ulaşabilirsin. Video Özgeçmiş oluştur, oturduğun yerden iş bul. Aradığın işe daha hızlı kavuşmak için hemen şimdi video özgeçmişini oluştur.

İstanbul Avrupa'da yeni yayınlanan iş ilanlarından haberin olmasını istiyorsan, hemen özgeçmiş oluştur. Sana uygun ilanları eposta adresine ve mobil bildirim izni verirsen, telefonuna göndereceğiz. Gönderiğimiz İstanbul Avrupa Mobilya Ustası iş ilanları arasından, kendine uygun olanlara hemen iş başvurusu yap. Eylül 2023 tarihindeki eleman arayan firmaların ilanları arasında arama yaparak kendine uygun ilanları görebilirsin. "Yakınımdaki Ara" özelliğiyle yakınındaki ilanlara daha kolay ulaşabilirsin.

Aradığınız "İstanbul Avrupa Mobilya Ustası" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur