Mülakat Odası Podcast - 3. Bölüm

Eleman.net ve Onbironsekiz iş birliği ile sunduğumuz Nurhan Taşhan'ın hazırladığı Mülakat Odası podcastlerinin 3. bölümü sizlerle. Nuran Taşhan, seçmek ve seçilmek üzerine bir sohbet için, bizleri mülakat odasına davet ediyor. Her hafta iş yaşamının farklı alanlarında kariyer yapmış kişileri konuk alıyor ve onlarla hem kariyerleri üzerine konuşuyor hem de başlarından geçen mülakat hikayelerini anlattırıyor.

Üçüncü bölümünün konuğu Bülent Yönlü. Bu keyifli sohbeti aşağıdaki bölümden dinleyebilirsiniz.

 

İş Arayanlar:
İlginç mülakat anılarınızı anlatmak İsterseniz kısa bir özetini bize mail atabilirsiniz: mulakatodasi@boprods.com

Firmalar:
İşe alım anılarınızı ve seçme ve seçilme hikayelerinizi paylaşmak, firmanızı ve kendinizi tanıtıp podcastimize konuk olmak için mulakatodasi@boprods.com üzerinden bize yazabilirsiniz.

Firmanızın podcasti olsun, daha çok insan markanız ile kalıcı bağ kursun istiyorsanız bize bilgi@onbironsekiz.com üzerinden veya 0212 253 66 21 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

 Bunu Okudunuz Mu?


İş görüşmesini olumsuz etkileyebilecek davranışlar
Başarılı bir iş görüşmesi gerçekleştirebilmek sizin elinizdedir. İş görüşmesi sırasında uyulması gereken bazı kurallar dışında bir de iş görüşmesini olumsuz etkileyebilecek durumlar söz konusudur. Bu olumsuz davranışları sıralamak gerekirse: •             Mazeret bildirmeden iş görüşmesine geç kalmak. (“Geç kalma” durumu, sadece ve sadece, çok önemli bir olayla karşılaşıldığında geçerli bir özür olabilir).

Eleman mı Arıyorsunuz?

250 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12

Özgeçmiş Oluşturun!

Binlerce online iş fırsatı arasından, aradığınız işe hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

eleman.net icon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?