Visa Ticari Kart Sahiplerine Özel Kampanya

Visa Ticari Kart Kampanya

Visa Ticari Kart sahiplerine özel sunduğu ayrıcalıklarla avantaj sağlıyor. Visa ile yaptığımız işbirliği ile ticari kart sahiplerine özel Eleman.net üyelik paketlerinde %10 indirim fırsatı sunuyoruz. 

Kampanya Koşulları:

  • Kampanyadan faydalanmak için eleman.net firma üyeliği ile giriş yapılarak ilan paket satın alımlarında ödeme ekranında ilgili kampanya kodu alanına VISA2021 kodunu girerek %10 indirimden faydalanılabilir.
  • Kampanya Visa ticari kredi kartı ile işlem yapan müşteriler için geçerli olacaktır.
  • Kampanya sadece paket ürünlerde geçerlidir. Tek ilan satın alımlarında geçerli değildir.
  • Kampanya fırsatından ilk 500 firma faydalanabilecektir. 
  • Bu kampanya ayrıcalığı paraya çevrilemez, başkasına devredilemez.
  • Bu kampanyanın düzenleyicisi Eleman.net’tir.
  • Hizmetin verilmesi sırasında yaşanabilecek teknik, lojistik ya da operasyonel sorun ve aksaklılardan Visa ve iştirakleri sorumlu değildir. Kampanyanın yürütülmesinden Eleman.net sorumlu olup, Visa ve iştiraklerinin katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
  • Visa ve Eleman.net mükerrer veya kötü niyetli katılımları eleme hakkına sahiptir. Visa kampanya boyunca, kampanya katılımlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde mobil ve/veya bilgisayar teknolojilerini ve/veya başka unsuları kullanarak hile yaptığı tespit edilen katılımcının o güne kadar olan bütün katılım verilerini ve kazandıkları indirimleri hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Eleman.net ve Visa kampanya koşullarında değişiklik yapma ve istediği zaman kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar. Böyle bir durumda yeni koşullar visa.com.tr sitesinde duyurulacaktır.
  • Kampanya 31.12.2021 tarihine kadar geçerlidir.


Bunu Okudunuz Mu?


Bilişim Sektörü 2013 Yılında da En Popüler Sektörler Arasında
Türkiye'nin iş ilanları sitesi eleman.net’in 2013 yılı verilerine göre bilişim sektörü en çok ilgi gören sektörler arasında yer aldı. 2013 yılının sonlarına yaklaşırken iş dünyasından gelen sayısal veriler yılın en popüler sektörlerine ışık tutuyor. İş ilanları sitesi Eleman.

Eleman mı Arıyorsunuz?

350 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12

Özgeçmiş Oluşturun!

Binlerce online iş fırsatı arasından, aradığınız işe hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

eleman.net icon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?

Bu siteyi kullanmadan önce verileriniz hakkında aydınlatma metnini, gizlilik ve üyelik koşullarını inceleyebilirsiniz.