facebook

Akgül Hukuk & Danışmanlık

Hukuk İstanbul Anadolu akgul.av.tr

Akgül Hukuk & Danışmanlık İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

İş İlanları

Firmanın aktif iş ilanı yok.

Hakkında

Akgül Hukuk & Danışmanlık

2004 yılında kurulan Akgül Hukuk & Danışmanlık, Aile Hukuku, Tazminat Hukuku, Ticaret Hukuku, Fikri Haklar Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku ve İcra Hukuku alanlarında faaliyet göstermektedir.

Kurumların ve şahısların ihtiyaçları ve hedeflerine uygun çalışma tarzı ile teknolojiyi iyi kullanarak, verimli olma gayreti içerisinde çözüm odaklı çalışmaktadır. Müvekkilin sağladığı, kamuya açık olmayan her türlü bilgi, gizlilik ve sorumluluk prensipleri çerçevesinde gizli tutulmaktadır.

Büromuz alanında uzmanlaşmış, tecrübeli, enerjik ve hırslı bir kadro ile çalışmaktadır. Kadromuzun genç ve dinamik yapısı, yetenek ve tecrübe birikimimiz, müvekkillerimizin ihtiyaçlarına daha hızlı cevap vermemizi sağlamaktadır.

Akgül Hukuk & Danışmanlık iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Akgül Hukuk & Danışmanlık" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?