Aras Kargo İş İlanları

Aras Kargo İş Başvurusu

Aras Kargo

ARAS KARGO HAKKIMIZDA
1979 yılında Celal Aras tarafından kurulan Aras Dağıtım ve Pazarlama ile eriştiğimiz dağıtım ağı gücümüzü taşımacılıkta da kullanma kararı alarak 1989'da Aras Kargo'nun temellerini attık. Kuruluşumuzdan itibaren sektöre getirdiğimiz yeniliklerle hizmet kalitemizi geliştirerek Avusturya Postanesi ile 2013’te % 25 hisseyle başlayan güç birliğine, bugün Avusturya Postanesi’nin %80 çoğunluk hissesiyle devam ediyoruz. 14 bölge müdürlüğü, 28 transfer merkezi, 1000'e yakın şube, 2000 Aras Burası noktası, yaklaşık 16 bine yakın istihdam gücümüz ile günde ortalama 1 milyon kapı çalıyoruz.

2016 yılından itibaren ise gerçekleştirdiğimiz uçtan uca teknoloji yatırımlarıyla operasyon şirketinden teknoloji şirketine dönüşerek, geleceğin kargo deneyimini tasarlama hedefi ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Teknoloji yatırımlarıyla yepyeni bir kargo deneyimi yaratarak bugün, değişen tüketici beklentilerine uygun hayata geçirilen yatırımlarımızla sektörün otomasyonla iş üreten en önemli oyuncularından biri haline geldik. Aras Kargo olarak on binlerce kurumsal müşteriye hizmet veriyoruz. E-ticaret sektörünün en çok tercih ettiği ve güvendiği iş ortaklarından biri konumundayız.

Dönüşüme öncülük eden bir şirket olarak çevreye, topluma ve ekonomiye katkı sağlamaya, Türkiye ekonomisi için katma değer üretmeye devam ediyoruz. 2021 yılında dünyanın en büyük kurumsal sürdürülebilirlik inisiyatifi olan UN Global Compact’e (Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi) imza attık. Sürdürülebilirlik Rotası olarak adlandırdığımız yol haritasıyla rotamızı sıfır karbona çevirdik. Eylül 2022’de tüm faaliyetlerimizde bugün iyi ve değerli ne varsa, yarına taşıma hedefiyle sektörün ilk sürdürülebilirlik raporunu yayınlamanın gururunu taşıyoruz.

VİZYONUMUZ
Sektörde ilk tercih edilen marka olmak.

MİSYONUMUZ
Topluma ve çevreye fayda sağlayan kargo hizmeti sunmak.

DEĞERLERİMİZ
• Daima yeninin peşindeyiz
• Bir olunca bin oluruz
• Var gücümüzle sizin için çalışırız
• Sorumluluk alırız
• Sadeliğin bereketine inanırız
• İşimize tutku ile bağlıyız
• Dünyaya taşar, Dünyayı taşırız

Aras Kargo İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Aras Kargo firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Kargo %76.9
Lojistik %13.8
Nakliyat / Taşımacılık %4.6
Dağıtım %3.1
Hizmet %1.5

Aras Kargo İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, Aras Kargo firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Kargo %43.9
Operasyon %27.3
Lojistik %10.6
Şube %10.6
Acente %6.1
Diğer %1.5

Aras Kargo İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Aras Kargo firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Kurye %69.2
Müşteri Temsilcisi %7.7
Şoför %6.2
Temsilci %4.6
Esnaf Kurye %4.6
Diğer %7.7

Aras Kargo İçin Şehir Dağılımı

Aras Kargo firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
İstanbul Avrupa %15.2
Bursa %12.1
Muğla %9.1
İstanbul Anadolu %9.1
Balıkesir %7.6
Diğer %47

Aras Kargo iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Aras Kargo" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur